همه چیز درباره پلی استیشن پلاس

سونی در سال 2010 از ویژگی جدید به نام پلی استیشن پلاس Playstation Plus رونمایی کرده است. در این مقاله گیم بابا می خواهیم به همه چیز درباره پلی استیشن پلاس اشاره کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر درباره خرید پلی استیشن پلاس بدانید.

چند مورد از مهم ترین امکانات پلی استیشن پلاس

بازی های آنلاین و چند نفره

 پلی استیشن پلاس امکان بازی آنلاین را برای پلیرهایش فراهم می کند. همان طور که میدانید امروزه بازی های آنلاین و چند نفره محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند. زیرا بخش تک نفره بسیاری از بازی ها به خصوص بازی های شوتری به سرعت پایان مییابد. این اتفاق برای پلیرهای معمولی طی چند روز و برای پلیرهای حرفه ای تا حتی 4 ساعت به وقوع می پیوندد. همین مسئله باعث شده است که رغبت به انجام بازی های آنلاین چند نفره بسیار افزایش یابد. بسیاری امروزه جذب بازی های آنلاین چند نفره شده اند. به شکلی که حتی دیگر بخش تک نفره یا به اصطلاح سینگل پلیر توسط گیمرهای بسیاری بازی نمی شود.

گیمرها مدت ها است که بیشتر به خریداری بازی های آنلاین علاقه نشان می دهند. بازی های آنلاینی که بخش چند نفره و یا به اصطلاح مولتی پلیر قوی و جذابی داشته باشند. PS. Plus امکان بازی چند نفره آنلاین را در اختیار گیمرها قرار می دهد. این نکته یکی از مهم ترین نکته هایی است که باعث خرید اکانت پلی استیشن پلاس می شود.

البته باید خاطر نشان کرد بازی هایی وجود دارند که بخش چند نفره آن ها یا همان مولتی پلیر بازی را می توان به شکل رایگان و بدون خرید اکانت پلی استیشن پلاس بازی کرد.

استفاده از قابلیت بازی های رایگان

دیگر قابلیت مهم پلی استیشن پلاس ارائه بازی های رایگان است. بازی هایی هستند که شما آن ها را با داشتن اشتراک پلاس می توانید به شکل رایگان بازی کرده و از این بازی های جذاب لذت ببرید. در طی هر ماه چند بازی از طرف پلی استیشن به شکل رایگان ارائه می شود. PS.Plus بازی هایی را به شکل رایگان و به صورت ماهانه در اختیار پلیمرهایی که اشتراک این اکانت را دارند قرار می دهد.

پلی استیشن پلاس.

البته اکثرا بازی هایی که به این صورت از طرف این شرکت و به شکل رایگان و ماهانه در اختیار مشترکان پلی استیشن پلاس قرار می گیرد از میان بازی های قدیمی تر برگزیده می شود. البته هر از گاهی بازی های جدید نیز به شکل محدود به این شکل ارائه می شوند.

معمولا بازی هایی به شکل رایگان ارائه می شوند که قبلا بازی های محبوب بوده اند و امروزه بیشتر حس نوستالژی دارند. این امکان می تواند باعث یاد آوری یک حس قدیمی در شما شود. همچنین این امکان باعث شکل گیری یک حس جدید به بازی ای قدیمی خواهد شد. نباید تخفیف های خاص روزانه، هفتگی و ماهانه ای که از طرف پلی استیشن پلاس به شما اختصاص داده می شود نیز غافل شد.

فضای ذخیره سازی ابری

ویژگی مهم دیگر خرید پلی استیشن پلاس داشتن فضلی ذخیره سازی ابری است. این فضای آنلاین و ابری میتواند بسیار برای ذخیره سازی بازی های شما  مناسب باشد. فضای ذخیره سازی به میزان 1 گیگابایت برای PS4 و به میزان 1 گیگابایت در اختیار PS3 قرار می گیرد. این حجم برای PS Vita نیز همین است. ویژگی دیگر داشتن اشتراک پلی استیشن پلاس امکان دانلود خودکار بازی ها است.

چند نکته مهم درباره خرید پلی استیشن پلاس

  •     به یاد داشته باشید که تخفیفات و پیشنهادهای خاص که از طرف پلی استیشن پلاس ارائه می شود در هر کشور متفاوت خواهد بود.
  •     یک خبر خوب اگر تا به امروز از امکان بازی های چند نفره آنلاین استفاده نکرده اید. میتوانید به شکل آزمایشی از اشتراک آن به رایگان استفاده کنید. میتوانید به مدت 2 هفته با انتخاب گزینه Free Trial از این امکان بهره مند شوید.
  •     اگر قصد خرید پلی استیشن پلاس را دارید باید بدانید که این اشتراک ها را تنها می توان به صورت یک ماهه، سه ماهه و یا یک ساله تهیه کرد. اگر بخواهیم به صرفه ترین نوع اشتراک را انتخاب کنیم میتوان اکانت سه ماهه را به صرفه ترین نوع اشتراک دانست. همچنین برای خرید اشتراک پلی استیشن پلاس باید به نام کشوری که در اکانت PSN خود توجه کنید. زیرا کشور انتخاب شده برای اکانت پلاس باید با کشوری که در اکانت PSN انتخاب شده است یکی باشد.

پلی استیشن پلاس

  •     نکته مهم پایانی این است که بهتر است اشتراک خود را از یک سایت معتبر خریداری کنید. پیشنهاد ما مراجعه به سایت گیم بابا است.

چند خبر مهم درباره پلی استیشن پلاس

سونی به تازگی و به شکل رسمی از پلی استیشن پلاس جدید خود رونمایی کرده است. در پلی استیشن جدید تغییرات بسیاری ایجاد شده است. همچنین دسترسی های جدید و امکانات تازه ای به این سرویس جدید پلی استیشن اضافه شده است. 

13 ژوئن یا 23 خرداد روز شروع به کار پلی استیشن پلاس جدید در آمریکا بود. این سرویس این امکان را فراهم می کند تا با ترکیب سرویس پلی استیشن پلاس قدیمی و PS Now بتوانید از ویژگی های هر دو سرویس استفاده کنید. این مسئله به پلیرها و مشترکان پلی استیشن این امکان را می دهد تا بتوانند بیش از 700 عنوان بازی مختلف را تجربه کنند. آنگونه که مدیر عامل شرکت پلی استیشن بیان کرده است تمرکز این سرویس بر روی ارائه بازی های متنوع و سطح بالا خواهد بود.

پلی استیشن پلاس

یکی از بهترین امکاناتی که پلی استیشن پلاس جدید برای پلیرها و مشترکانش فراهم می کند امکان بازی کردن تعداد بسیاری از بازی های یوبی سافت است. بازی های این شرکت در میان پلیرها از محبوبیت بسیاری برخوردار است. از جمله این بازی ها می توان بازی فوق العاده Assassin’s Creed Valhalla و حتی ریمستر بازی فار کرای 3 را نام برد. این بازی ها از طریق سرویس یوبیسافت پلاس بدون کوچک ترین هزینه ای در اختیار پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم قرار می گیرد.

لازم است بدانید که بر اساس توضیحاتی که شرکت پلی استیشن ارائه داده است مشترکان پلی استیشن Now نیازی به خرید اشتراک ندارند . این مشترکان می توانند به راحتی اشتراک خود را به اشتراک پلی استیشن پلاس پریمیوم تبدیل کنند. البته باید اشاره کرد مشترکانی که فقط اشتراک پلاس داشتند اشتراکشان به اشتراک پلاس اسنشیال تبدیل می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.