نحوه ارسال پیامک از روی نقشه‌ گوگل (پیامپ)

در این مقاله  قصد داریم درباره‌ی یکی از روش‌ های بسیار کارآمد ارسال پیامک تبلیغاتی و قابلیت بهترین پنل پیامک که این روزها بسیار مورد توجه افراد مختلف، فروشگاه‌ ها و بازاریابان قرار گرفته است، یعنی ارسال پیامک از نقشه گوگل یا به عبارتی (پیامپ) گفت و گو نماییم. بهتر است بدانید که دلیل استقبال از ماژول ارسال اس ام اس از نقشه کاملا مشخص است و آن دلیل این است که حقیقتا نیاز نیست بودجه تبلیغات پیامکی را به افرادی که در دسترس شما نیستند و به احتمال خیلی زیاد مشتریان شما نیز نخواهند، اختصاص دهید.

در واقع باید نمایندگی پنل اس ام اس گفت یکی از روش‌ های ارسال پیامک هدفمند؛ ارسال پیامک از نقشه است، بدین شکل که ارسال پیامک به افرادی که در منطقه شما هستند و ممکن است مشتریان بالقوه شما باشند صورت می ‌گیرد.

در ارسال پیامک براساس کد پستی با تعیین کردن کد پستی افراد یا مشخص کردن منطقه جغرافیایی هدف به راحتی می ‌توانید پیامک تبلیغاتی به منطقه مورد نظرتان ارسال نمایید.

ارسال‌ های منطقه ای که طبق کد پستی و یا محدوده و یا خیابان صورت می گیرند نوع کامل تر و پیشرفته ای از دسته بندی شماره‌ های مناطق گوناگون به حساب می آید.

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک تبلیغاتی از نقشه گوگل (پیامپ)

اگر شما نیز از آن دسته از مشتریان هستید که علاقه دارید بدانید که، زمانی که از طریق ماژول ارسال پیامک از روی نقشه (پیامپ) پیامک مورد نظر ارسال می ‌شود این پیامک در واقع برای چه افرادی ارسال می ‌شود؟ این نکته مشخص نیست که آیا پیامک برای افرادی که هم‌ اکنون در منطقه حاضر هستند و یا کسانی که در هنگام خرید سیم کارت نشانی منطقه مورد نظر را ارائه نموده اند؟

در جواب باید بدانید زمانی که شما از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس کد پستی استفاده می ‌کنید، پیامک شما به افرادی که زمان خرید سیم کارت آدرس مورد نظر شما را اعلام کرده اند پیامک ارسال می ‌شود. پس در واقع حتی اگر مخاطب شما سر کار باشد و در منطقه دیگری باشد شما می ‌توانید با خیال راحت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیامک تبلیغاتی شما به دست افرادی می ‌رسد که در منطقه مورد نظر شما سکونت دارند.

وب سرویس پنل پیامکی

فرستادن پیامک به وسیله ی دکل مخابراتی bts و پیامک خوشامدگویی

ارسال پیامک از طریق دکل bts

در مقابل ارسال پیامک از طریق کد پستی و نقشه گوگل شیوه دیگری از ارسال پیامک به عنوان ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS وجود دارد.

 اما تفاوت اصلی ارسال پیامک از طریق دکل بی تی اس (BTS) و ارسال پیامک بر اساس کد پستی چیست؟

زمان فرستادن پیامک طبق نقشه گوگل، پیامک شما به کسانی ارسال می ‌گردد که در هنگام خرید سیم کارت آدرس منطقه مورد نظر شما جهت فرستادن پیامک را اعلام نموده اند، گاهی اوقات لازم است شیوه تبلیغات و بازاریابی پیامکی را تغییر دهید و به افرادی که همین الان نیز در محل حضور دارند پیامک ارسال کنید به کمک ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS می ‌توانید به افرادی که از دکل مخابراتی در محدوده شما سرویس می ‌گیرند پیامک ارسال کنید باید بدانید سرویس ارسال پیامک BTS فقط توسط اپراتور ایرانسل ارائه می ‌شود.

به عنوان مثال اگر قصد بازاریابی در قشم برای معرفی کنسرت و یا تور گردشگری را داشته باشید ارسال پیامک بی تی ای  کلید موفقیت شما خواهد بود چون شما نمی ‌خواهید به افرادی که ساکن جزیره قشم هستند پیامک ارسال کنید بلکه هدف شما فقط جذب توریست در جزیره می ‌باشد.

فرستادن اس ام اس از روی نقشه گوگل در پنل پیامکی

ارسال پیامک بر اساس کد پستی است یا به صورت ارسال پیامک از نقشه گوگل؟

در سامانه پیامکی  دو شیوه ارسال ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل وجود دارد، فرق این دو روش چیست؟ آیا دیتای شماره موبایل آن‌ ها تفاوت دارد؟ در حقیقت بانک شماره موبایل در ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک از نقشه گوگل یکی هستند،  برای شهرهایی که ارسال پیامک منطقه ای مورد استقبال قرار گرفته باشد، سیستم ارسال پیامک از روی نقشه گوگل را می ‌توان اجرا نمود و کد پستی را روی نقشه گوگل پیاده ‌سازی کرد تا بدین شکل استفاده از سرویس ارسال پیامک منطقه ای آسان‌تر شود.

کد پستی برای ارسال پیامک

در واقع باید توجه داشت که در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش نقشه کد پستی؛ کد پستی مناطق مختلف را قرار داد اما باز هم شما می ‌توانید به راحتی با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه‌ های مختلف برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای را پیدا کنید.

نحوه عملکرد این نوع از پیامک‌ ها برای تمامی کاربران و استفاده کنندگان کاملا قابل درک و روشن است. تنها کافی است از روی نقشه گوگل به سراغ منطقه ای که مورد نظرتان است، رفته و آن منطقه را انتخاب کنید. در این مورد تعداد شماره‌ های موجود در منطقه ای که شما انتخاب نموده اید به شما نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب شما می توانید آن را به صورت یک جا به همه‌ ی شماره‌ ها ارسال کنید و یا به صورت تصادفی به تعدادی از شماره های محدوده پیامک ارسال کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که شماره های موجود در مناطق مختلف بر اساس کد پستی درج شده بر روی قبض هر یک از موبایل ها می باشد و ملاک ارسال پیامک حضور شخص و موبایل در آن لحظه و در آن منطقه نیست. پس در این نوع از ارسال پیامک اگر ارسالی انجام دادید و به مخاطبان حاضر در آن منطقه نرسید، جای تعجب ندارد.

 

افزون بر آن، شماره های موجود طبق آخرین خروجی های دریافتی از بانک اطلاعاتی شماره ها می باشد و تا هنگامی که این بانک به روز نشود، نمی شود که  وضعیت شماره ها را به روزرسانی نمود. پس ممکن است یک سری از شماره‌ ها جزو شماره‌ های هدف نباشند.همان طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم شاید برای ارسال به یک محدوده خاص، ندانستن کد پستی آن منطقه برای شما مشکل ساز شود. اما با استفاده از نقشه می توانید به سادگی منطقه مورد نظر خود را انتخاب نمایید، بدون آن که نیازی به دانستن کد پستی آن منطقه داشته باشید.

جمع بندی نهایی درباره ی مقاله ی نحوه ی ارسال پیامک از روی نقشه‌ی گوگل (پیامپ)

ما در این مقاله سعی کردیم درباره‌ ی نحوه ارسال پیامک از روی نقشه‌ی گوگل (پیامپ) به شما اطلاعاتی را ارائه بدهیم و آن را از ابعاد مختلف بررسی نماییم. به طور کلی باید گفت، یکی از بهترین مدل های پنل های پیامکی با قابلیت پامپ در بازار فعلی، پنل پیامکی “مدیر پیامک”  با تعرفه ی بسیار مناسب و پشتیبانی دائمی است.  

در پایان از این که تا انتهای مقاله‌ ی نحوه ارسال پیامک از روی نقشه‌ی گوگل (پیامپ) با ما همراهی کردید از شما بی نهایت ممنونیم و امیدواریم که در مقاله‌ ی نحوه ارسال پیامک از روی نقشه‌ی گوگل (پیامپ) شما را به درستی راهنمایی کرده باشیم. سامانه مدیر پیامک وبسرویس پنل پیامکی نیز دارد.

در صورت تمایل برای خرید و ثبت نام سامانه پیامک به وب سایت modirpayamak.com مراجعه نمایید و از کد تخفیف ۳۰ درصدی repor30off  استفاده نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.