معرفی نرم افزارهای حضور و غیاب ایرانی و خارجی

محتوای شماره


به نظر شما انواع نرم افزار حضور و غیاب ایرانی و خارجی به چه دردی می‌خوردند؟ به طور کلی استفاده از سامانه هوشمند کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل به سازمان‌ها کمک می‌کند که به نحو موثرتری حضور غیاب مجموعه خود را تحت نظر بگیرند. انتخاب نوع ایرانی یا خارجی نرم افزار ساعت زنی یک تصمیم مهم است. اگر مدیر یک سازمان داخلی هستید؛ پیشنهاد می‌شود که از نرم افزار حضور و غیاب ایرانی استفاده کنید. چرا که این سامانه حضور و غیاب وطنی بر اساس تقویم فارسی طراحی شده و به دلیل ایرانی بودن به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. در نتیجه برای استفاده کاربران ایرانی و فارسی زبان، بسیار راحت و مناسب خواهد بود. اما از چه شرکتی می‌توان بهترین نرم افزار حضور و غیاب را خریداری کرد؟ شرکت افق فراویژن به شما کمک می‌کند که برترین و مناسب‌ترین سامانه هوشمند مدیریت ساعت ورود و خروج را برای سازمان خود تهیه کنید. از باب قیمت نرم افزار حضور و غیاب نیز باید گفت که شما می‌توانید با خیال راحت با هر توان مالی که دارید یک سامانه ثبت ساعت تردد پرسنل برای مجموعه تان تهیه کنید. اما سعی کنید حتما قبل از خرید با کارشناسان متخصص مشورت کنید تا انتخاب خوبی داشته باشید. به جز این اگر مصر هستید که از نرم افزار خارجی استفاده کنید؛ باید گفت که UltiPro، Time Doctor و DeskTime، 3 برند مطرح نرم افزار حضور و غیاب خارجی هستند.

نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن

چرا باید سامانه حضور و غیاب ایرانی بخریم؟

بسیاری از مدیران برای نظم بخشیدن و ایجاد انضباط در سازمان خود، در پی خرید سامانه حضور و غیاب هستند. نرم افزارهای زیادی برای ساماندهی کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل وجود دارد. اما چه برندی بهترین است؟ اصلا خرید نرم افزار حضور و غیاب ایرانی بهتر است یا نرم افزار خارجی؟ یکی از مهم‌ترین علل توصیه متخصصان و همچنین استقبال مدیران از سامانه ایرانی کنترل تردد پرسنل، هماهنگ بودن این برنامه‌ها با تقویم شمسی است. در این حالت تمام روزهای کاری، تعطیلات آخر هفته و تعطیلات مناسبتی به صورت خودکار در سامانه لحاظ شده است. دلیل دیگر استفاده از نرم افزار وطنی حضور و غیاب این است که این برنامه‌ها برای فارسی زبانان طراحی شده‌اند. بنابراین سازگاری مطلوبی با زبان فارسی دارند. دو مورد ذکر شده اصلی‌ترین دلایل برای استفاده از نرم افزار ایرانی ثبت ساعت ورود و خروج کارکنان بود. اما باید گفت که دلایل زیادی وجود دارد که شما را مجاب می‌کند تا برای برقراری نظم در سازمان خود، از برنامه حضور و غیاب وطنی استفاده کنید. برخی از این دلایل عبارت‌اند از:

 • سازگاری کامل با تقویم ایرانی
 • پشتیبانی مطلوب از زبان فارسی
 • سهولت استفاده برای کاربران ایرانی و فارسی زبان
 • دسترسی به شرکت طراحی کننده نرم افزار در صورت بروز مشکل
 • و…

حال که دانستید “چرا باید سامانه حضور و غیاب فارسی بخریم؟”، بد نیست بدانید که بین این همه برند و شرکت تولید کننده برنامه کنترل تردد پرسنل، بهترین نرم افزار حضور غیاب ایرانی کدامست؟

ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب آی او سافت

آی او سافت نام نرم افزار حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن می باشد که در دو نسخه تحت ویندوز و تحت وب به مشتریان قابل ارائه می باشد و در بسته کلود قابل عرضه است. یکی از مهم ترین موارد در زمان خرید دستگاه بررسی نرم افزار می باشد. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید حتما درخواست دمو داشته باشید و نیازهای خود را بصورت کامل در آن بررسی کنید.

نسخه آی او سافت تحت ویندوز شرکت افق فرا ویژن به صورت رایگان با خرید دستگاه از برند افق به مشتریان عرضه می شود.

از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن عدم محدودیت ها می باشد.

 • تعریف بی نهایت پرسنل بدون محدودیت در تعداد آنها
 • تعریف بی نهایت شیفت کاری بدون محدودیت در زمان
 • تعریف تقویم ملی بدون هیچ گونه محدودیت

عدم محدودیت نگرانی شما را نسبت به افزایش نیروی انسانی در سازمان خود و نیاز به هزینه های اضافی جهت تعریف پرسنل جدید مرتفع خواهد کرد.

یکی دیگر از موارد پر اهمیت برای مدیران عامل و مدیران نیروی انسانی دریافت گزارشات تکمیلی و آمادگی از روند حضور و غیلب نیروی انسانی می باشد.

امکان نمایش بیش از 16 مدل گزارش برای شما و امکان سفارش سازی گزارشات متنوع دیگر بر اساس نیاز خود را خواهید داشت.

این نرم افزار به غیر از گزارشات حضور و غیاب قابلیت محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل را دارد. همچنین بر اساس کارکرد، اضافه کار و کسر کار پرسنل می تواند به صورت اتوماتیک فیش حضور و غیاب صادر کند.

از دیگر ویژگی های آن این است که به صورت رایگان به مشتریان گرامی عرضه می شود.

هدف از ارائه رایگان این چنین نرم افزار بزرگ با قابلیت های مختلف، فرهنگ سازی فروش بدون ایجاد هزینه اضافه برای مشتریان است.

ما اعتقاد داریم دستگاه به خودی خود نمی تواند محاسبات تردد را انجام دهد. بدون وجود نرم افزار، این دستگاه غیر کاربردی بوده و مشتریان باید بدون هزینه اضافی آن را از فروشندگان دستگاه طلب کنند.

برای استفاده از سیستم‌های حضور و غیاب شما نیاز به نرم افزارهایی دارید که بتوانید اطلاعات دریافت شده از طریق دستگاه‌های کنترل تردد را آنالیز و ثبت کنید.

نرم افزارهای حضور و غیاب به نظارت بر رفت و آمد و کنترل تردد پرسنل به محل کار کمک کرده و از کم‌کاری‌های احتمالی جلوگیری می‌کند؛ بنابراین استفاده از آن‌ها برای همه شرکت‌ها امری ضروری است.

نرم افزار حضور و غیاب تحت اینترنت افق فراویژن

بهترین نرم افزار حضور و غیاب ایرانی را پیدا کنید!

سامانه‌های حضور و غیاب ایرانی بسیاری برای برقراری نظم کامل در محیط کار و کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل وجود دارد. اما اگر شما هم قصد خرید نرم افزار ثبت ساعت تردد کارکنان را دارید؛ باید بدانید که بهترین برند ایرانی نرم افزار حضور و غیاب چیست؟ برندهایی مثل اطلس، دینگ، نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن، برند پیام گستر، نرم افزار فینتو و … از جمله شرکت‌های تولید کننده انواع سامانه حضور و غیاب ایرانی هستند. اینکه چه نرم افزاری ثبت ساعت ورود و خروجی برای ساماندهی به حضورغیاب کارمندان شما مناسب‌تر است؛ اهمیت زیادی دارد. نرم افزار حضوروغیاب ایرانی افق فراویژن یکی از بهترین سامانه‌های ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل است. با این باید گفت که به طور کلی یک برنامه حضور غیاب ایرانی خوب و جامع، نرم افزاری است که در کمال سادگی در طراحی، بتواند بهترین کارایی را در مدیریت ساعت رفت و آمد نیروی انسانی شما داشته باشد.

چه کسانی از نرم افزار حضور و غیاب وطنی استفاده می‌کنند؟ مسلما افراد مختلف با سطوح مختلف تحصیلی و اجتماعی از سامانه ثبت ساعت ورود و خروج استفاده می‌کنند. بنابراین لازم است نحوه کار با برنامه حضور غیابی که خریداری می‌کنید؛ پیچیده نباشد. به طوری که همه پرسنل بتوانند به راحتی از این سامانه هوشمند ثبت ساعت تردد استفاده کنند.

با این تفاسیر اگر به دنبال برترین سامانه حضور و غیاب هوشمند فارسی برای سازمان خود هستید؛ پیشنهاد می‌شود که با چشمانی باز اطلاعات شرکت ارائه دهنده نرم افزار حضور و غیاب را مورد بررسی قرار داده و با توجه به میزان کارایی و قابلیت‌هایی که از نرم افزار حضور و غیاب می‌خواهید؛ عالی‌ترین برنامه ساعت زنی ایرانی را انتخاب کنید. حال چه شرکت‌هایی برای خرید نرم افزار حضور و غیاب فارسی بهترین هستند؟

چرا برای برقراری نظم در سازمان خود از نرم افزار‌ حضور و غیاب افق فراویژن استفاده نمی‌کنید؟ یکی از دغدغه‌‌های همیشگی مدیران سازمان‌‌ها کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است. در بسیاری از موارد استفاده از سیستم‌‌های کنترل دسترسی به تنهایی کارآمد است. اما تصور کنید مدتی مجبور شوید به یک سفر کاری بروید؛ در این صورت فکر ‌می‌کنید چه بلایی بر سر نظم حضور کارمندان خواهد آمد؟ آیا ‌می‌دانستید که ‌می‌توانید در هر جایی و در هر زمانی کنترل حضور و غیاب مجموعه خود را در دست داشته باشید؟ بله نرم افزار‌ حضور و غیاب افق فراویژن همان چیزی است که دنبالش هستید. سامانه ثبت ساعت ورود و خروج کارکنان افق فراویژن در هر لحظه و هر مکانی در دسترس شماست. بنابراین با استفاده از یک برنامه‌ حضور و غیاب افق فراویژن ‌می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از بابت ایجاد اختلال در نظم ساعت ورود و خروج کارکنان خود، سفر بروید.

نرم افزارهای حضور و غیاب اطلاعات مختلفی مانند تاریخ و ساعت دقیق تردد پرسنل، مرخصی‌ها، غیبت، اضافه‌کاری و تأخیر را در اختیار مدیران قرار می‌دهند تا بتوانند با افراد بی‌نظم در مجموعه تحت مدیریتشان برخورد کنند.

همچنین این اطلاعات به مدیران مالی کمک می‌کند تا بتوانند به آسانی حقوق ماهانه افراد را محاسبه کنند. در گذشته استفاده از سیستم‌های دستی برای ثبت ساعات رفت و آمد کارمندان مشکلات زیادی را برای محاسبه دستمزد کارمندان به وجود می‌آورد.

زیرا امکان خطا در محاسبات یا ثبت ساعات ورود و خروج وجود داشت. در حالی که امروزه خوشبختانه به دلیل استفاده از دستگاه های حضور و غیاب پیشرفته مشکلاتی از این قبیل به وجود نمی‌آید.

شرکت افق فراویژن؛ مرکز خرید برنامه حضور و غیاب ایرانی

شرکت افق فراویژن

خوشبختانه در کشور ما مراکز زیادی برای خرید برنامه حضور و غیاب ایرانی وجود دارند. با این وجود به دلیل تعدد شرکت‌های ارائه دهنده سامانه هوشمند حضور و غیاب، انتخاب یک فروشنده مطمئن و معتبر برای خرید و دانلود نرم افزار حضور و غیاب ایرانی تا حدی سخت خواهد بود. شرکت افق فراویژن یک گروه تجاری است که در حوزه کلیه خدمات اتوماسیون اداری و خرید و فروش سامانه حضور و غیاب فعالیت گسترده و موثری دارد. افق فراویژن با برخورداری از تجربه متخصصین مجرب خود در زمینه برنامه نویسی نرم افزار حضور و غیاب، توانسته است سامانه هوشمند و جامعی را جهت مدیریت ساعت ورود و خروج کارکنان سازمان‌های ایرانی طراحی و عرضه کند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد خرید سامانه حضورو غیاب وطنی را دارید؛ پیش از خرید حتما از مشاوره رایگان افق فراویژن استفاده کنید. اما یک سوال مهم: شما می‌دانید که قیمت نرم افزار حضور و غیاب چقدر است؟

یکی از کاملترین نرم افزار ها در زمینه اتوماسیون ساعت حضور و غیاب می باشد و در یک نسخه بدون هیچ گونه محدودیت در تعریف تعداد پرسنل ، تعریف تقویم و تعریف شیف کاری به مشتریان دستگاه حضور و غیاب عرضه میگردد. در زیر برخی از مشخصات این نرم افزار را مشاهده می نمایید.

 • نرم افزار تحت ویندوز و تحت شبکه
 • قابلیت تعریف کاربران مختلف و ایجاد محدودیت برای آنها جهت استفاده از منوهای مورد نظر مدیر
 • قابلیت تعریف مشخصات پرسنلی برای هر یک از پرسنل و قراردادن تصاویر آنها
 • امکان ثبت ورود و خروج پرسنل به صورت دستی
 • امکان ثبت اضافه کار و مشخص کردن اضافه کارهای مجاز
 • امکان وارد کردن ضرایب اضافه کار، تاخیر و غیبت، اضافه کار تعطیل ، شب کاری و…
 • امکان تعریف شیفتهای متنوع برای هر یک از پرسنل
 • امکان تعریف حداکثر اضافه کار و مرخصی ساعتی در روز
 • گزارش کارکرد به تفکیک روز
 • گزارش تاخیرها و گزارش کسر کارها
 • گزارش ماموریت و مرخصی های ساعتی
 • گزارش مرخصی شامل : مرخصی بدون حقوق ، تشویقی ، استعلاجی ، استحقاقی و …
 • گزارش اضافه کارها شامل : اضافه کار اول وقت ، اضافه کار آخر وقت و اضافه کار روزهای تعطیل
 • گزارش ورود و خروج های ناقص
 • گزارش مشخصات کلی پرسنل
 • گزارش از لیست گروه ها
 • گزارش ورود و خروج افراد خاص یا تمامی افراد
 • دارای خروجیهای Excel ،TXT ، Email و عکس
 • کلیه گزارش ها را می توان به تفکیک سال ، ماه ، روز چاپ کرد.
 • گزارش مدیریتی از کاربران نرم افزار
 • امکان تعریف فیلتر برای گزارشات
 • نمایش پیغام های خطا و یا هشدار مناسب در صورت نقص در تعاریف و یا ورود و خروج کارمند
 • امکان تعریف حداکثر میزان مرخصی در دوره
 • امکان تعریف حداکثر میزان تاخیر مجاز در روز و ماه

رنج قیمت نرم افزار حضور و غیاب چقدر است؟

یکی از مراحل مهم قبل از خرید هر کالایی اطلاع از قیمت است. باید بدانید که لیست قیمت نرم افزار حضور و غیاب در چه بازه‌ای قرار می‌گیرد.

قیمت نرم افزار حضور و غیاب چقدر است؟

با چه حداقل بودجه‌ای می‌توان نرم افزار حضور و غیاب فارسی خرید؟ بسیاری از افراد با یک جستجوی ساده در اینترنت به دنبال دانلود رایگان نرم افزار حضور و غیاب هستند. اینکه سامانه رایگان ثبت ساعت ورود و خروج کارمندان تا چه اندازه برای سازمان شما کارایی دارد؛ سوالی است که خود شما باید به آن پاسخ دهید. اما آنچه باید ذکر کرد این است که به طور کلی نرخ خرید برنامه حضورغیاب در بازه گسترده‌ای قرار دارد و شما با توجه به هر میزان بودجه‌ای که دارید می‌توانید از این سامانه هوشمند ایرانی جهت مدیریت ساعت رفت و آمد پرسنل خود استفاده کنید. با این حال بد نیست که پیش از خرید، با برخی از برنامه‌های حضور غیاب خارجی نیز آشنا شوید.

تاکنون به این موضوع فکر کرد اید که چه میزان مشکلات در بحث حقوق و دستمزد برای پرسنل شرکت شما رخ داده است؟ جالب است بدانید بیش از 70% مشکلات در مدیریت حقوق و دستمزد شرکت ها به علت نداشتن یک نرم افزار قوی مدیریت حضور و غیاب است. با وجود این درصد بالا کمتر از 30 % شرکت ها دارای یک سیستم نرم افزاری حضور غیاب برای پرسنل خود می باشند.

البته قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب با توجه به شناخته شده تر بودن برند دستگاه در بازار نیز متفاوت می‌باشد. خارجی یا داخلی بودن دستگاه نیز فاکتور مهمی در تفاوت قیمت دستگاه حضور و غیاب است و همانطور که قیمت کالاهای خارجی در کشور ما متأثر از نوسانات قیمت ارز می‌باشد، قیمت دستگاه حضور و غیاب نیز بر اساس بالا رفتن قیمت دلار و ارزهای خارجی بالا می‌رود.

البته بسیاری از دستگاه‌های حضور و غیاب تولید داخل با برند‌های ایرانی نیز دارای قطعات و تکنولوژی وارداتی و خارجی بوده که این نیز خود عاملی برای افزایش قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب داخلی با بالا رفتن قیمت ارز می‌باشد.

سامانه‌های رایج کنترل حضور و غیاب خارجی

اگر علاقه دارید که با نرم افزار حضور و غیاب خارجی آشنا شوید؛ باید گفت که در سایر کشورها نیز استفاده از سامانه هوشمند کنترل ساعت تردد پرسنل بسیار شایع و متداول است. در ادامه به معرفی 3 برند از بهترین نرم افزارهای حضور و غیاب خارجی پرداخته شده است. لازم به ذکر است که این برنامه‌ها به لحاظ آماری از امتیاز بالایی در بین مدیران و سازمان‌ها برخوردار هستند.

 • نرم افزار حضور غیاب UltiPro

این سامانه کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل، بر فضای ابری مبتنی است. از جمله قابلیت‌های اصلی نرم افزار این برند می‌توان به مدیریت حضور و غیاب و حقوق و دستمزد کارکنان، ساماندهی ورود و خروج منابع انسانی، پیگیری مرخصی‌ها، تعیین میزان اضافه کاری‌ها و … اشاره کرد. جالب است بدانید که این نرم افزار از نظر کاربران حائز امتیاز 99 از 100 شده است.

 • نرم افزار حضور و غیاب Time Doctor

سامانه هوشمند تایم داکتر در سال 2012 ساخته شد. این نرم افزار حضور و غیاب ترکیبی از نرم افزارهای مدیریت پروژه، نظارت بر پرسنل و حضور و غیاب آنها و سامانه کنترل زمان کاری است. تعیین میزان مرخصی‌ها، تخمین زمان فعالیت کاری هر یک از پرسنل، ذخیره میزان اضافه کاری و … برخی از مهم‌ترین قابلیت‌های این سامانه هوشمند است که از نظر مشتریان 98 امتیاز گرفته است.

 • سامانه هوشمند DeskTime

نرم افزار ثبت ساعت ورود و خروج دسک تایم جزو بهترین نمونه‌های خارجی نرم افزار حضور و غیاب است. یک از قابلیت‌های قابل توجه این نرم افزار، امکان تعیین میزان بهره‌وری کارکنان است. همچنین این سامانه قادر است میزان اضافه کاری، مرخصی، ساعت فعالیت کاری، ساعت حضور و غیاب و … را تعیین کند.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

دستگاه حضور وغیاب با افق فراویژن 

دستگاه حضور و غیاب شامل چهار مدل شناسایی تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و کد می باشند. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره افق فرا ویژن براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا بوده و شناسایی را براساس آناتومی صورت و فاصله دو چشم انجام می دهد.همچنین، نرم افزارهای کنترل تردد برای نظم بخشیدن و کنترل تردد به مکانهای خصوصی و عمومی می باشد. انواع جدید و پیشرفته دستگاه حضور غیاب در سازمان‌های بزرگ با در اختیار قرار دادن اطلاعات ورود، خروج و زمان حضور کارمندان، این امکان را فراهم آورده‌اند تا تمام سطوح مدیریتی کلان به آسانی به اطلاعات مورد نیاز جهت تصمیم گیری، دسترسی داشته باشند.

https://ofv-co.com/

اتوماسیون اداری چیست و به چه معنی است

سیستم‌ های اتوماسیون اداری با خودکار سازی بخش‌ های متنوعی از فرایندهای اداری ، راه حلی جهت رفع مشکلات محسوب می‌شوند. استفاده از یک سیستم اتوماسیون اداری مناسب ، با صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه‌ ها و در نتیجه بهره ور شدن سازمان می شود، دستاورد های چشم‌گیری برای مدیران، کارشناسان، کارکنان یک شرکت / سازمان و در نهایت محیط زیست به دنبال دارد. شرکت افق فرا ویژن ارایه دهنده انواع سیستم های اتوماسیون ، اتوماسیون تغذیه و نرم افزار های اتوماسیون اداری می باشد. افق فرا ویژن یکی از بزرگترین تولید کننده های دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی و انواع ساعت حضور و غیاب می باشد.

منبع: https://ofv-co.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.