طراحی سایت رایگان: آیا واقعیت دارد؟

این روزها به‌دلیل تغییرات چشم‌گیری که در شیوه درآمدزایی و نحوه فعالیت کسب و کارها ایجاد شده، بازار طراحی سایت بسیار داغ است و بسیاری از شرکت‌ها و گروه‌ها از این طریق درآمدزایی می‌کنند‌. همه شما به‌خوبی می‌دانید که تمام تحولات صورت گرفته در حوزه مشاغل، نتیجه پیشرفت تکنولوژی و نفوذ اینترنت به زندگی بشر است و طراحی سایت لازمه شروع یک کسب و کار اینترنتی است. گرایش کاربران مختلف به خرید اینترنتی، صاحبین مشاغل را به طراحی سایت وا داشته است. در این راستا پیدا کردن یک گروه طراحی سایت حرفه‌ای و قابل اعتماد به دغدغه اصلی کسب و کارها تبدیل شده است. ممکن است در مسیر راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی با پیشنهاداتی مانند طراحی سایت رایگان مواجه شوید. در این شرایط پیدا کردن گروه طراحی سایت معتبر اهمیت دوچندانی می‌یاید.

طراحی وب سایت

پیش از این که یک گروه طراحی سایت معتبر و حرفه‌ای را معرفی کرده و یا معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت را بررسی کنیم، بهتر است کمی با نحوه طراحی سایت و هزینه‌های جاری آن آشنا شوید. همان‌طور که گفتیم، ممکن است پیشنهاداتی مبنی‌بر طراحی سایت به‌صورت رایگان به شما ارائه شود. طراحی سایت به خودی خود یک مسئله چالش برانگیز است. در این بین این پیشنهادات وسوسه برانگیز، تنها دغدغه شما را افزایش می‌دهند. قبل از این که به این پیشنهادات فکر کنید، لازم است بدانید که اصلا طراحی سایت رایگان وجود دارد یا خیر. امروزه کسب و کارهای مختلف از مشاغل کوچک محلی یا شرکت‌های صنعتی بزرگ و در کل تمام تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصول یا خدمات، به ناچار باید در بستر آنلاین فعالیت و درآمدزایی کنند. اهمیت کسب و کار اینترنتی در این عصر، آن‌چنان جدی است که مشاغل سنتی کم کم به حاشیه کشیده می‌شوند.

طراحی سایت یک کار کاملا تخصصی است و به دانش برنامه‌نویسی احتیاج دارد. طبیعتا تمام کارفرمایان این دانش را در اختیار ندارند‌ و مسلما برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی به یک گروه طراحی سایت نیاز پیدا خواهند کرد. سایت‌های کسب و کار با توجه به نوع فعالیت کارفرما و حجم کاربران هدف در انواع مختلف سایت شرکتی، سایت فروش، سایت خدمات، سایت خبری، سایت آموزشی و غیره دسته‌بندی می‌شوند. طبیعتا شما برای طراحی هر نوع سایتی باید از متخصصین آن خدماتی مبنی بر راه‌اندازی وب سایت را دریافت کنید. کاملا روشن است که ارائه هر خدماتی در این حوزه رایگان نخواهد بود. به هر حال وب مسترها و شرکت‌های طراحی سایت نیز از این طریق درآمدزایی می‌کنند‌. حتی اگر خدمات کدنویسی نیز به‌صورت رایگان ارائه شود، شما باید هزینه‌ای بابت خرید دامنه و خدمات هاستینگ پرداخت کنید. پس چگونه عده‌ای راجع به طراحی سایت رایگان صحبت می‌کنند؟

طراحی سایت رایگان

گذشته از تمام هزینه‌های جاری برای طراحی یک وب سایت، شما برای پیشرفت در این مسیر و رسیدن به موفقیت، به یک سایت حرفه‌ای و قدرت‌مند نیاز دارید. احتمالا آن دسته از افراد یا گروه طراحی سایت که راجع‌به راه‌اندازی رایگان وب سایت صحبت می‌کنند، در ارائه خدمات خود محدودیت‌هایی دارند‌؛ به‌عنوان مثال در چنین مواردی احتمالا لازم است که خود شما با برخی از تکنیک‌ها و سیستم‌ها مانند وردپرس آشنا باشید. اگر چنین باشد، طراحی سایت ارزان قابل توجیه است. بهتر است بگوییم طراحی سایت رایگان اصلا وجود ندارد، بلکه تنها یک پیشنهاد وسوسه برانگیز است. این پیشنهاد برای آن دسته از کسب و کارهایی که در شرف اینترنتی شدن بوده و در صرف هزینه راه‌اندازی سایت با محدودیت مواجه هستند، چالش‌ زیادی ایجاد می‌کند‌.‌ برای درک بهتر مسئله به مثال زیر توجه کنید:

سیستم وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و کاملا رایگان است. این سیستم با کاربری بسیار ساده‌ای که دارد، امکان طراحی سایت رایگان را برایتان فراهم می‌سازد؛ اما نکته اینجاست که حتی استفاده از وردپرس نیز پیش نیازهای خاص خود را دارد و لازم است که با این سیستم آشنا بوده و استفاده از آن را بیاموزید. این سیستم برای افراد مبتدی بسیار مناسب است و برای شروع نیز ایده‌آل به نظر می‌رسد؛ اما انتظار نداشته باشید که با استفاده از وردپرس به یک سایت حرفه‌ای برسید. در هر حال حتی اگر از وردپرس نیز استفاده کنید، برای داشتن یک سایت قدرت‌مند به گروه طراحی سایت نیاز پیدا خواهید کرد. در این صورت هیچ تفاوتی در هزینه‌های جاری شما ایجاد نخواهد شد. بهتر است بدانید اگر همان ابتدا یک سایت حرفه‌ای راه‌اندازی کنید، حتما کسب و کارتان نتیجه‌گرا و هزینه‌های صرف شده بازگشت‌پذیر خواهد بود.

گروه طراحی سایت لاگ

با توجه به آن‌چه در این مطلب بررسی کردیم، بهتر است به طورکل این ایده‌ها را کنار گذاشته و به یک گروه طراحی سایت حرفه‌ای اعتماد کنید.‌ هر شرکت طراحی سایت که خدمات مربوط به این حوزه را ارائه می‌دهد، تعرفه خاص خود را دارد. هزینه طراحی سایت با توجه به معیارهای مختلف و نوع خدمات ارائه شده متفاوت است. گذشته از هزینه‌های جاری، کیفیت خدمات این شرکت‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. آن دسته از گروه‌های طراحی وب سایت که ضمن خدمات طراحی خدمات پشتیبانی از وب سایت را نیز ارائه می‌دهند، انتخاب ایده‌آلی برای شما هستند؛ در این راستا شما می‌توانید با اطمینان کامل به گروه طراحی سایت لاگ اعتماد کنید. این گروه حرفه‌ای از متخصصین طراحی وب سایت تشکیل شده و خدمات تخصصی خود را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد.

میزان رضایت مشتریان از گروه لاگ به‌خوبی کیفیت خدمات این گروه تخصصی را نشان می‌دهد. گروه طراحی وب سایت لاگ در این مسیر به شما کمک می‌کند تا یک سایت حرفه‌ای داشته باشید. کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.