دیسنترالند چیست؟

دیسنترالند چیست؟

دیسنترالند یک پلت‌فرم غیرمتمرکز واقعیت مجازی است که بر بستر بلاک چین اتریوم ایجاد شده و در پلتفرم دیسنترالند کاربران می توانند محتوا و برنامه های خود را ایجاد و کسب درآمد کنند. در این پلتفرم زمین هایی وجود دارد که به عنوان یک فضای مجازی محدود و سه بعدی در اختیار کاربران قرار گرفته می‌شود که به آن ها لند گفته می شود. این زمین ها به عنوان یک دارایی دیجیتال غیر قابل تعویض در یک قرارداد هوشمند اتریوم نگهداری می‌شوند و هر کدام از کاربران می توانند با استفاده از توکن اختصاصی این پلتفرم به نام مانا هرکدام از این زمین ها را خرید و فروش کنند. در واقع با به وجود آمدن چنین پلتفرمی این امکان به کاربران داده می‌شود تا بتواند کنترل کاملی روی محیط ها و برنامه های خود داشته باشند و کاربران می‌توانند هر فضایی یا هر بازی در زمین اختصاصی خود ایجاد کنند و باعث تعامل افراد دیگر با آن شوند.

دیسنترالند چیست، سوالی است که برای بسیاری از کاربران به وجود می آید و ما قصد داریم تا به توضیح مختصری در مورد اینکه دیسنترالند چیست بپردازیم و توکن بومی این پروژه را معرفی کنیم که شما می توانید با استفاده از صرافی که در ادامه معرفی می کنیم امکان خرید و فروش و یا سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال را داشته باشید. همچنین ویژگی های دیگری نیز در این پروژه وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن امکان سرگرمی و کسب درآمد را داشته باشید.

دیسنترالند

دیسنترالند

دیسنترالند به دنیایی غیر متمرکز گفته می‌شود که بر بستر بلاک چین اتریوم قرار دارد و می‌خواهد به اولین دنیای مجازی تبدیل شود که کنترل آن در دست کاربران آن است. همان گونه که احتمالا مشاهده کردید در پلتفرم دیسنترالند قطعه زمین هایی وجود دارد که به صورت NFT در دسترس کاربران قرار گرفته و هر فرد می تواند یک یا چند زمین را خریداری کند و دنیای خود را در آن ایجاد کند.

کار روی دیسنترالند در سال ۲۰۱۵ آغاز شده است، درست زمانی که سطح فناوری بلاک چین مورد استقبال عمومی قرار نگرفته بود و در آن زمان تیم دیسنترالند هدفی را دنبال کرد تا بتواند یک پلتفرم بلاک چین برای دارایی های دیجیتال ایجاد کند که کاربران بتوانند آن را در کنترل داشته باشند و آن ها را خرید و فروش کنند. در ابتدا اولین نسخه این جهان با یک شبکه دو بعدی ایجاد شد و در سال ۲۰۱۶ تیم این پروژه کار بر روی دنیای سه بعدی متشکل از زمین های مجازی را آغاز کرد. در واقع از آن زمان دیسنترالند توانست بسیاری از فناوری های کاربر محور خود را بهبود ببخشد و تجربه های بسیار خوبی را برای کاربران رقم بزند. این پروژه در کنار پروژه های دیگری مانند سند باکس توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

جهان مجازی Decentraland از 90061 قطعه LAND تشکیل شده است. توکن های غیر قابل تعویض که نمایانگر یک منطقه 16 در 16 متری از جهان Decentraland است. در این پلتفرم کاربران می توانند زمین را خریداری کرده و مطابق با خواسته خود توسعه دهند.

چشم انداز دیسنترالند

زمانی که در سال ۲۰۲۱ فیس‌بوک تصمیم گرفت نام خود را به متا تغییر دهد، بسیاری از کاربران و کسب و کارهای مختلف علاقه بیشتری نسبت به واقعیت مجازی و دارایی های آن پیدا کردند. قبل از اینکه فیس‌بوک چنین خبری را اعلام کند بسیاری از کسب و کارها و سرمایه گذاران به دنبال فرصت های بسیار خوبی در این زمینه بودند. به طور مثال برندهای معتبری مانند گوچی و یا حتی برخی از هنرمندان موسیقی رویداد های مجازی مختلفی را در دیسنترالند اجرا می کردند. در کنار تمامی این ها باز هم صنعت متاورس می تواند بیش از این گسترش پیدا کند و همین موضوع سبب می‌شود تا رقابتی بین کاربرانی که در این فضا فعالیت می‌کنند و همچنین برند ها و شرکت های مختلفی که قصد دارند به این فضا ورود کنند، به وجود آید. بسیاری از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، می توانند با استفاده از بهبود عملکرد فنی و گرافیکی و یا رسیدگی به نیازهای خاص جامعه در زمینه‌های کار، آموزش و سرگرمی فرصت های بسیار خوبی را به وجود آورند که متاورس را بیش از پیش محبوب کنند.

 در کل با توجه به نظری که آقای مارک زاکربرگ داشتند، متاورس هنوز یک مفهوم است و چندین سال طول می کشد تا بتوان به مفهوم واقعی آن رسید. در این بین فرصت های بسیار خوب و فوق العاده‌ای در اختیار تمامی کاربران قرار داده می‌شود تا بتوانند از این فضا کسب درآمد کنند.

 نحوه خرید ارز دیجیتال مانا

اگر شما قصد دارید تا در این فضا فعالیت کنید، با بررسی کوچکی متوجه خواهید شد که زمین هایی که در این پروژه معرفی شده است و در دسترس کاربران قرار گرفته با قیمت های بسیار بالایی معامله می‌شوند و شاید بسیاری از شما توانایی خرید چنین زمین‌هایی را نداشته باشید. اما روش‌های دیگری نیز برای درآمدزایی از طریق پروژه هایی مانندی دیسنترالند وجود دارد، در قدم اول شما می توانید با فعالیت در این فضا با استفاده از روش‌های مختلفی و بازی کردن در آن کم کم درآمدی را به دست آورید، اما یکی دیگر از روش هایی که می توان از آن برای درآمدزایی استفاده کرد، خرید توکن اختصاصی این پلتفرم است.

 شما می توانید خرید ارز مانا را از طریق صرافی های معتبری تجربه کنید. اگر به صرافی های زیادی سر زدید و این ارز دیجیتال در آن ها لیست نشده، صرافی کیف پول من به بستری را فراهم کرده است که شما بتوانید با استفاده از آن امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال بسیار زیادی مانند مانا را داشته باشید. کافی است همین حالا به این سامانه سری بزنید و با بررسی های بیشتری که در مورد ارز دیجیتال مانا انجام می دهید، می توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی آن را خرید و فروش کنید. اما مطمئناً بستر بسیار خوبی که با استفاده از آن می توان ارز دیجیتال بسیاری از پروژه‌های مختلف را خرید و فروش کرد، کیف پول من است.

مزایای استفاده کردن از صرافی کیف پول من

زمانی که شما قصد دارید تا با استفاده از صرافی کیف پول من ارز دیجیتال مانا را خریداری کنید، مزایای بسیار زیادی را دریافت می کنید که در این بخش می خواهیم به برخی از این مزایا اشاره کنیم. ابتدا این که شما با استفاده از محیطی کاربر پسند و فارسی می توانید هر کدام از ارزهای دیجیتالی که در نظر دارید را خرید و فروش کنید. در صورتی که می خواهید از اپلیکیشن استفاده کنید می توانید اپلیکیشن صرافی کیف پول من را روی تلفن همراه خود نصب کنید و در آن تمامی خدماتی که این صرافی در اختیارتان قرار می دهد را در اختیار داشته باشید.

در سمت دیگر صرافی کیف پول من بیش از ۱۳۰۰ ارز دیجیتال مختلف را در صرافی خود لیست کرده که با استفاده از چنین امکان فوق العاده‌ای؛ کاربر می تواند حق انتخاب آزادانه‌ای داشته باشد و هر کدام از ارزهای دیجیتالی که در نظر دارد را می‌تواند با استفاده از سامانه کیف پول من خرید و فروش کند. همچنین کاربران برای خرید ارز دیجیتال و بسیاری از خدماتی که دریافت می‌کنند، کارمزد بسیار کمی را پرداخت می‌کنند که بسیار به صرفه‌تر از مجموعه های دیگر، برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است.

 اگر به دنبال پاسخ سوال دیسنترالند چیست بودید در بالا سعی کردیم تا توضیح مختصری را در مورد آن ارائه کنیم و روش های خرید ارز دیجیتال مانا را هم در اختیارتان قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در کنار تمام این ها بهتر است بدانید که پروژه دیسنترالند از لحاظ ارزش بازار در بین پروژه های متاورسی جایگاه اول را دارد و بسیاری از کسانی که علاقه‌مند به این حوزه هستند، بیشتر به سمت سرمایه‌گذاری در این پروژه می روند. شما هم می‌توانید با استفاده از بررسی‌های بیشتری که انجام می دهید و آموزش هایی که در این زمینه میبینید نسبت به سرمایه‌گذاری در این پروژه اقدام کنید.

منبع: https://kifpool.me/blog

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.