خرید فالوور ارزان چه ارزشی دارد؟

محتوای شماره


آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام تاثیری بر کسب و کار ما خواهد داشت؟

خب قطعا جواب این سوال بله می باشد معمولاً صفحات اینستاگرامی که از فالوور های زیادی برخوردار  هستند. اعتبار بیشتری بین بقیه افراد دارند. همین امر باعث می شود تا پیج هایی که فالوور های زیادی دارند روز به روز دنبال کننده گان شان بیشتر شود. برای مثال فرض کنید که شما می خواهید در اینستاگرام فردی که فروشنده لوازم جانبی موبایل است را دنبال کنید.

اما هنگامی که به تعداد فالوور ها، لایک ها و کامنت های آن شخص نگاه می کنید با رقم بسیار پایینی مواجه می شوید. و حتی ممکن این سوال برای شما پیش بیاید که آیا پیجی که قصد دنبال کردن آن را دارید واقعی است یا فیک می باشد. همین امر باعث می شود تا شما نسبت به این پیج دلسرد شوید و از دنبال کردن این پیج صرف نظر کنید. حال فرض کنید که پیجی که قصد دنبال کردن آن را دارید از تعداد دنبال کننده ها، لایک ها و کامنت های بسیار زیادی برخوردار است همین موضع باعث می شود تا شما جذب آن پیج شوید و آن را دنبال کنید. به همین دلیل وجود فالوور های زیاد در جذب مخاطبین جدید بسیار تاثیر گذار است.

مزیت های خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور ارزان اینستاگرام دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و به رشد و به رونق رساندن پیج شما کمک بسیار زیادی می کند. اما مهم ترین فایده خرید فالوور ارزان افزایش تعداد بازدید افراد مختلف از پیج شما می باشد. هرچه از تعداد فالوور های بیشتری برخوردار باشید لایک ها، کامنت ها، تعداد بازدید استوری های، محتوای پیج شما بیشتر خواهد شد. که همین امر نرخ تعامل پیج شما را بالا برده و باعث ورود پست های شما به اکسپلو می شود. با ورود پست های شما به اکسپلور پست های شما به افراد بیشتری نشان داده می شود و در نهایت این امر باعث بیشتر شدن دنبال کننده های شما می شود.

فالووری که پست های شما را لایک کند، برای شما کامنت بگذارد و با محتوای شما درگیر باشد فالوور واقعی نامیده می شود شما می توانید با خرید فالوور ارزان واقعی آمار فروش خود را بیشتر کنید و به کسب و کار خود  رونق بسیار زیادی ببخشید.

فالوور

فایده دیگری که فالوور ارزان اینستاگرام برای پیج شما دارد افزایش اعتبار پیج شما است. همانطور که پیشتر هم به این موضوع اشاره شد. تجربه نشان می دهد که افرادی که می خواهند پیج جدیدی را دنبال کنند. یا از آن خریدی انجام دهند ابتدا تعداد فالوور های آن پیج را نگاه می کنند. اگر آن پیج از تعداد فالوور های قابل قبولی برخوردار باشد احتمال اینکه افراد جدید جذب آن پیج شوند یا از آن خریدی انجام دهند بسیار بیشتر است. اما اگر آن پیج فالوور های کمی داشته باشد احتمال اینکه افراد زیادی جذب آن پیج شوند بسیار کمتر می شود. به این دلیل که افراد ممکن است تصور کنند که پیجی که با آن سروکار دارند فیک یا نامعتبر است.

چرا باید فالوور ایرانی اینستاگرام بخریم

در حال حاضر اینستاگرام یکی از بزرگترین و پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی در دنیا و حتی ایران می باشد. و همینطور کمتر شخصی را می توان پیدا کرد که اینستاگرام را در گوشی خود نصب نکرده باشد. به همین دلیل داشتن تعداد زیادی کاربر در اینستاگرام به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را شکوفا کنید و همینطور فروش خود را به مراتب افزایش دهید. اما این کار مستلزم داشتن تعداد فالوور های واقعی بالا می باشد که شما برای بدست آوردن آن ها باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و فعالیت های بسیار زیادی را انجام دهید که حتی ممکن است آن طور که انتظارش را دارید جواب ندهد.

اما در این بین یک راه ساده، میانبر و سریع وجود دارد که تعداد  فالوور های شما را به مراتب بیشتر می کند. این راه میانبر خرید فالوور ارزان نام دارد. با خرید فالوور ارزان زمان زیادی برای شما صرفه جویی می شود. با خرید فالوور ارزان شما دیگر نیازی نخواهید داشت تا ماه ها برای صفحه اینستاگرامی خود وقت بگذارید تا اعضای آن را بالا ببرید چرا که هنگام خرید این اعضا خودشان به صفحه اینستاگرامی شما جذب می شوند.

این مقاله را نیز حتما دنبال کنید : پنل اصلی فروشندگان فالوور

دلیل دیگری که باید به آن توجه شود افزایش فالوور هدف است. بسیار پیش آمده که در میان دنبال کننده گان خود به افرادی برخوردیم. که به جز دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما کار دیگری انجام نمی دهند این افراد مانند یک روح عمل می کنند. نه پست های شما را لایک می کنند، نه برایتان کامنتی می گذارند، نه استوری های شما را بازدید می کنند و نه محتوای شما را به اشتراک می گذارند. فالوور های هدف برعکس این فالوور ها عمل می کنند یعنی مرتبا با پیج شما تعامل دارند.

فالوور

آیا خرید Follower اینستاگرام باعث افزایش لایک و کامنت های ما خواهد شد ؟

درصد زیادی از لایک ها و کامنت های پیج شما به نوع فعالیتتان در اینستاگرام بستگی دارد. نه تعداد فالوور هایتان به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود. که قبل از خرید فالوور ابتدا به محتوای خود توجه کنید و محتوایی ارائه دهید که کاربرپسند باشد و همه را به خود جذب کند. البته تعداد فالوور هایتان هم تاثیر بسیار زیادی در مقدار لایک ها و کامنت هایتان دارد. مسلما هر چه تعداد فالوور های شما بیشتر باشند به افزایش تعداد لایک ها و کامنت های پستا هایتان کمک می کند. به این دلیل که با افزایش دنبال کننده گان پیج شما افراد بیشتری پست ها و محتوایتان را می بینند و همین امر خود احتمال افزایش تعداد لایک ها و کامنت های پست هایتان را بیشتر می کند. با بیشتر دیده شدن پست هایتان لایک و کامنت های آن ها نیز افزایش پیدا می کنند.  

شما با خرید فالوور ارزان می توانید علاوه بر اینکه اعضای پیج خود را بیشتر کنید نرخ تعامل صفحه اینستاگرامی خود را بشدت بالاتر ببرید. با خرید فالوور ارزان می توانید توسط مخاطبین هدف خود کامنت مناسب دریفت کنید، لایکی بگیرید و محتوای خود را وارد اکسپلور کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.