خرید اسپاتیفای پرمیوم با قیمت مناسب و پشتیبانی 24 ساعته

 

چکیده : خرید اسپاتیفای پرمیوم با قیمت مناسب و پشتیبانی 24 ساعته | خرید و فروش اکانت spotify با قیمت ارزان به صورت قانونی از فروشگاه اکانتی شاپ

 

اپلیکیشن اسپاتیفای را می توان بزرگترین سرویس پخش موسیقی در دنیا دانست. شما می توانید این برنامه را به مثابه ایستگاه رادیویی به منظور پخش موسیقی بدانید. تنها فرق این دو در این است که در ایستگاه رادیویی همیشه آهنگ هایی پخش می شود که از سوی مخاطبان درخواست شده باشد.

خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم

اسپاتیفای و دسترسی به آن

در حالت کلی به دو صورت رایگان و پریمیوم می توانید از برنامه اسپاتیفای و امکانات ارائه شده در آن استفاده کنید. کمپانی اسپاتیفای پخش تبلیغات در دسترسی رایگان را عمده ترین فرق بین این دو حالت اعلام نموده است. برای استفاده از برنامه باید برای خود اکانتی داشته باشید و این موضوع به نوع دسترسی شما به برنامه ربطی ندارد. با خرید پرمیوم اسپاتیفای و پرداخت مبلغی به صورت ماهانه می توانید از اکانت اسپاتیفای پریمیوم استفاده کنید.

البته لازم به ذکر است که به دلیل محدودیت های گوگل برای کاربران ایرانی فعلا دسترسی به این برنامه و خرید اکانت اسپاتیفای در ایران سخت و شاید در مواردی غیر ممکن باشد. این کاربران باید شانس خود را با تغییر آی پی امتحان کنند زیرا بدون این کار شانسی برای دسترسی ندارند.

به نقل از سایت اصلی فروشگاه اکانتی شاپ : با پرمیوم کردن اکانت اسپاتیفای خودتون، میتوانید بدون هیچ محدودیت هر موسیقی رو در پلی لیست هایی که مردم ساختند و یا با جستجو کردن از طریق صفحه هنرمندان گوش بدهید. ولی در اکانت اسپاتیفای رایگان محدودیت هایی برای این کار وجود دارد که شما نمیتوانید روزانه بیشتر از چند آهنگ را پلی کنید و گوش بدهید.

قسمت های مختلف برنامه اسپاتیفای

  • در این برنامه آلبوم ها و آهنگ های بسیاری از خوانندگان مختلف گنجانده شده است. بر این اساس می توانید لیستی از آهنگ های مورد علاقه خود را تهیه و به جستجوی آنها در اسپاتیفای بپردازید. چون تعداد آهنگ های این برنامه بی شمار است برای راحتی در امر جستجو، آهنگ ها بر اساس سبک های مختلف دسته بندی شده است. پیدا کردن جدیدترین آهنگ موردنظر شما با سبک معین کار راحتی خواهد بود.
  • اسپاتیفای امکانی فراهم کرده است تا کاربران به حالت آنلاین از آهنگ و موسیقی موردنظر خود لذت ببرند. علاوه بر این با انتخاب گزینه Follow می توانید هر خواننده ای را که دوست داشتید به لیست پخش خود اضافه کنید.
  • افزودن آهنگ دلخواه به لیست مورد علاقه، ذخیره آهنگ ها و به اشتراک گذاری آنها با دوستان از دیگر امکانات ارائه شده توسط اپلیکیشن اسپاتیفای می باشد.
  • بخشی با نام رادیو در اسپاتیفای گنجانده شده است که کاربران می توانند به این قسمت مراجعه کرده و سبک موسیقی مورد علاقه خود و یا خواننده خاصی را انتخاب کنند. سپس ایستگاه رادیویی خود را ساخته و با دوستان خود اشتراک گذاری نمایند.
  • از قسمت Your Library در برنامه دسترسی به مواردی از قبیل ایستگاه های رادیویی، لیست پخش و آهنگ های مورد علاقه کاربر قابل دسترسی خواهد بود.
  • برای خرید پرمیوم اسپاتیفای بایستی به صورت درون برنامه پرداخت خود را برای فعالسازی اکانت خود انجام دهید. پرداخت حق اشتراک اسپاتیفای پریمیوم به منظور استفاده از سرویس های ارائه شده لازم و ضروری می باشد. البته تنها به مدت 7 روز می توانید از امکانات رایگان برنامه استفاده کنید.

خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای

میزان مصرف اینترنت در برنامه اسپاتیفای پریمیوم

میزان مصرف اینترنت در spotify به میزان کیفیت آهنگ انتخابی شما بستگی دارد. مسلما هر قدر آهنگ انتخابی کیفیت بهتری داشته باشد برای دانلود آن اینترنت بیشتری مصرف خواهد شد. البته راه های مختلفی برای سنجش میزان مصرف اینترنت وجود دارد که در ادامه به چند روش اشاره می کنیم :

  1. در صورتی که آهنگ دانلودی از کیفیت نرمالی برخوردار باشد، پخش آن برای یک روز کامل به میزان یک گیگابایت اینترنت مصرف خواهد کرد.
  2. دانلود آهنگی با کیفیت بالا می تواند برای پخش 15 ساعته نیاز به یک گیگابایت داده خواهد داشت.
  3. با پخش 7 ساعته موسیقی با کیفیت بسیار بالا، اسپاتیفای مصرف اینترنتی برابر با یک گیگابایت خواهد داشت.
  4. در اسپاتیفای علاوه بر موسیقی، تماشای ویدئو نیز امکان پذیر است و مصرف اینترنت در این صورت از تمام حالت های ذکر شده در بالا بیشتر خواهد بود.

در حالت کلی کاربران می توانند مصرف داده برنامه را با استفاده از تنظیمات دستگاه خود تعیین نمایند.

از جمله ویژگی هایی که شاید به آن علاقه مند باشید تجزیه و تحلیل عادات شنوایی در اسپاتیفای هست که در طول یکسال در اسپاتیفای منتشر شده است، علاوه بر خود اسپاتیفای برنامه های رایگان دیگری نیز هستند که این آمار را در اختیار شما قرار می دهند.

اشتراک های مختلف اسپاتیفای

در برنامه اسپاتیفای برای کاربران دو نوع اشتراک مختلف در نظر گرفته شده است. یکی از این اشتراک ها به صورت رایگان بوده ولی دیگری در قبال پرداخت مبلغی به صورت ماهانه می باشد که اسپاتیفای پرمیوم نامیده می شود.

اشتراک رایگان اسپاتیفای : قابلیت های بسیاری در نسخه رایگان برنامه برای کاربران در نظر گرفته شده است. در این حالت پخش آهنگ ها به صورت به هم ریخته و تصادفی خواهد بود و تنها امکان رد 6 آهنگ در هر ساعت استفاده از اپلیکیشن را دارید. دسترسی به قسمت رادیو را نخواهید داشت ولی دسترسی به لیست ترکیبی پخش روزانه برایتان فعال خواهد بود.

نسخه رایگان برنامه را می توانید از طریق نرم افزارهای مختص رایانه و یا وب سایت برنامه، اپلیکیشن طراحی شده برای گوشی های تلفن همراه و … تهیه کنید. در اشتراک رایگان برنامه می توانید با کشف آهنگ های جدید، آنها را با دوستان خود در برنامه اشتراک گذاری نمایید.

اشتراک اسپاتیفای پرمیوم : با خرید پرمیوم اسپاتیفای دیگر همه امکانات و قابلیت های برنامه برای شما قابل دسترسی خواهد بود. تبلیغات اجباری در این مدل حذف شده و شما می توانید با تهیه لیستی از آهنگ های علاقه خود، از شنیدن آنها بدون آگهی های آزاردهنده لذت ببرید. در این مدل پخش موسیقی هیچ ربطی به سیستم مورد استفاده از سوی شما ندارد. تمام موارد ذکر شده برای حالت رایگان در اشتراک پرمیموم اسپاتیفای نیز قابل دسترسی است.

کاربران اسپاتیفای پریمیوم بدون محدودیت در رد آهنگ ها، می توانند از آهنگ هایی که علاقه ای به شنیدنشان ندارند رد شده و یا آنها را به صورت آفلاین گوش دهد. کیفیت پخش آهنگ ها در این حالت بالا است. بهتر است اشاره کنیم که کاربران اسپاتیفای پریمیوم می توانند از طریق این برنامه که بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده اند، رایانه خود را تحت کنترل داشته باشند.

این اشتراک را به سه صورت فردی، خانوادگی و دانشجویی می توانید تهیه و از آن استفاده کنید. البته اشتراک خانوادگی ارزان ترین نوع در بین انواع دیگر است که در این مدل می توانید از برنامه به صورت خانوادگی و حداکثر بر روی 6 دستگاه استفاده کنید.

خرید اشتراک اسپاتیفای

نحوه خرید پرمیوم اسپاتیفای در ایران

برای خرید پرمیوم اسپاتیفای در ایران باید از گیفت کارت هایی که سایت های مختلف برای این منظور به فروش می رسانند استفاده کنید. لازم به ذکر است که نسخه هایی از برنامه قابل دسترسی رایگان هستند که در حقیقت نسخه های هک شده برنامه می باشند. از این نسخه ها که به صورت رایگان هستند تنها به مدت محدودی می توان استفاده کرد و پس از چند روز غیر فعال خواهند شد.

در صورتی که مایل به استفاده از نسخه کرک شده هستید، لازم است به سایت های متفرقه در این زمینه مراجعه کنید. در فضای مجازی هکرها و سایت های بسیاری وجود دارند که اکانت رایگان برنامه را در اختیار کاربران قرار می دهند.

سخن پایانی

اسپاتیفای دارنده رتبه نخست در زمینه پخش موسیقی و پادکست ها است که با خرید پرمیوم اسپاتیفای می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی از تمام امکانات ارائه شده در آن استفاده کنید. کیفیت پخش موسیقی در اسپاتیفای فوق العاده بوده و نیازی به تعریف ندارد. نسخه رایگان این برنامه محدودیت هایی دارد ولی باز هم می تواند برای کاربران بهترین گزینه باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع در مورد قیمت خرید اشتراک های اسپاتیفای پرمیوم می توانید به سایت فروشگاه اکانتی شاپ https://accountishop.ir/ مراجعه کرده که یکی از معتبر ترین برندها در این زمینه می باشد.

 

برچسب ها : اسپاتیفای,موزیک,spotify,خرید اسپاتیفای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.