بهترین دیوارپوش ، دیوارپوش فومی

بهترین دیوارپوش ، دیوارپوش فومی

چکیده : بهترین دیوارپوش ، دیوارپوش فومی

دکوراسیون سریع و آسان با دیوارپوش

یکی از مهم ترین مراحل در تغییر دکوراسیون داخلی قاعدتا تهیه متریال های متفاوت برای پوشش و زیبایی سازی است؛ از مهم ترنی عوامل در مجموعه تغییراتی که قرار است برای محیط خود فراهم کنید استفاده از دیوارپوش مناسب است.دیوارپوش ها در دنیای دکوراسیون داخلی سال هاست که نقش اساسی را بازی می کنند و برای در اختیار داشتن بهترین و برتین مدل دکور داخلی نیاز دارید که متناسب ترین نوع دیوارپوش را نیز برای خود انتخاب کنید.

برای اینکه دکوراسیونی که انتخاب می کنید و تییرات لازمه ی ان با کمترین میزان هزینه و کاملا مقرون به صرفه انجام شود قاعدتا نیاز است تا انواع دیوارپوش را بخوبی بشناسید و در نهایت با توجه به سلیقه و علاقه خود و با توجه به بودجه مدنظرتان بین نمونه های مختلف دیوارپوش انتخاب کنید. دکوراسیون سریع به وسیله متریال هایی ایجاد می شود که نه تنها کیفیت خوبی داشته باشند بلکه خیلی سریع و راحت قابل نصب و اجرا باشند.

دیوارپوش

اکثر متریال های قدیمی تر بر روی دیوار یا کف به وسیله ملات یا دوغاب نصب می شدنداعم از سنگ و سرامیک و موزاییک و.. که امروزه با توجه به وجود جایگزین های متعددی که برای این متریال های قدیمی مخصوصا در حوزه دیوارپوش ها به وجود آمده است دیگر نیار به نصب متریال های با زمان نصب بالا و یا استفاده از ملات های پر زحمت نیست.
دکوراسیون سریع و آسان با دیوارپوش برای شما میسر خواهد بود اگر بتوانید با به روز ترین و سریع ترین متریال های جدید محیط خود را تغییر دهید.

سریع ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی

شما که این مطلب را مطالعه می کنید حتما به دنبال یک راه سریع برای ایجاد بیشترین تغییر در دکوراسیون داخلی خود هستید. در این صورت باید برخی نمونه دیوارپوش جدید را به شما معرفی کنیم ؛ این سبک کارها مدت زمان کمی است که به بازار راه پیدا کرده و توانسته به خوبی در مقابل امتحانات مختلفی که از آن به عمل آمده است سربلند بیرون بیایید؛ امتحاناتی مانند شست و شوی مداوم، نصب سریع و آسان، عدم نیاز به زیرسای خاص، زیبایی طاهر، ضد ضربه و ضدخش بودن و … قابلیت های دیگری که هر کدام از آن ها بسته به موقعیت مکانی و کاربری محیط شما می تواند بسیار متنوع باشد.

از سریع ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده از دیوارپوش هایی است که به وسیله چسب های متنوع بر روی دیوار نصب می شوند. این سبک دیوارپوش ها به شما این اجازه را می دهند که بدون نیاز به تخریب یا شلوغ کاری در محیط خانه یا سرکار به راحتی محیط خود راتغییر دهید؛ به طور کلی زمان یک به تغییر و یا بازسازی فکر می کنید.

اولین فکری که به ذهن خطور می کند بر اساس پیش زمینه هایی است که از کثیف شدت محیط در هنکام بازسازی داریم؛ حجم زیادی از تخریب و خاک و ملات و متریال که در محیط شما مورد استفاده قرار می گیرد منتها باید این مهم را در نظر داشته باشید که  ممکن است متناسب با حجم تغییراتی که  می خواهید وارد کنید بین چند هفته تا چند ماه درگیر این پروسه باشید. قطعا به همین دلیل بوده است که  تولید کنندگان به این فکر افتاده تا برای ایجاد سریع ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی دیوارپوش هایی را ایجاد کنند که با توجه به شرایط مختلف مشتری قابلیت نصب در هر بخش از محیط را داشته و به راحتی نیز قابل اجرا باشد.

مزایا و تنوع دیوارپوش

استفاده از دیوارپوش در هر محیط  مزایای بسیار زیادی دارد که به بخشی از آن ها در این جا اشاره میکنیم؛ اولین کاربری دیوارپوش ها محافظت از دیوار اصلی در برابر ناملایمات خارجی است؛ این متریال به مشابه لباسی محکم و همین طور زینتی بر روی دیوار قرار گرفته و می تواند آن را در مقابل تمامی موضوعات احتمالی حفط کند. البته بیشتر در میان مردم دیوارپوش به عنوان شی زینتی برای زیباسازی دیوار راج پیدا کرده است منتها بسیاری از کاربران حرفه ای می دانند که هدف اصلای استفاده از دیوارپوش محافظت از دیوارهای اصلی ا ست.

یک راه پله بدون دیوارپوش را تصور کنید؛ فارغ از بحث ناتمام بودن زیبایی بصری آن دراثر رفت و آمدهای بسیار و یا حنل اثاثیه و اسباب کشی خیلی ار راه پله ها هر چند سال درمیان نیاز به تعمیر و بازسازی مجدد دارند. تقریبا حدااقل کاری که برای دیوار راه پله انجام می شود استفاده از یک لایه رنگ است که می تواند دیوارها را قابل شست و شو سازد.

دیوارپوش ها امروزه تنوع بسیاری پیدا کرده اند. تقریبا نسبت به دو دهه پیش تر نزدیک به ده برابر دیوارپوش های متنوع داریم که می توانیم در محیط های مختلف از آن ها استفاده کنیم؛ این که چه سلیقه ای داشته باشید یا محیط شما چه کاربری ای داشته باشد دیگر زیاد اهمیت ندارد؛ اکثر متریال های امروزه همه کاره و همه فن حریف ساخته شده و به خوبی می توانند زیبایی و همین طور کارایی مدنظر شما را پوشش دهند؛ البته در این مطلب هدف ما معرفی مدل هایی است که به سرعت بتوانند محیط شما را پوشش داده و از نظر کیفیت نیز در رده خوبی باشند.

در ادامه به معرفی دیوارپوش فومی یکی از ارزان ترین و سریع ترین مدل های دیوارپوش با تنوع بالا برای استفاده درمحیط های مختلف می پردازیم سازد پله انجام میشود استفاده از یک لایه رنگ است که میتواند راه پله ها هر چند سال درمیان نیاز به تعمیر کند.

دیوارپوش ارزان

عملیات تغییر دکوراسیون معمولا ا دسته کارهایی است که در ذهن ما مساوی با هزینه زیاد است منتها در این میان با معرفی دیوارپوش ارزان می خواهیم این تابو را در ذهن اکثریت از بین ببریم. برای داشتن یک محیط زیبا حتما نیاز به متریال خیلی گران قیمت نیست البته درست است که متریال های گران زیبایی خاص خود را نیز دارد و لی با توجه به استاندارد های یک محیط کارآمد و استانارد و زیبا دیوارپوش ارزان را به شما معرفی می کنیم که گاه هم ردیف یک متریال لوکس برای شما خودنمایی می کند.

دیوارپوش فومی چیست

در بخش قبلی خدمتتان توضیح دادیم که برای یک دکوراسیون عالی حتما نیاز به متریال های با قیمت گزاف نیست و با دیوارپوش ارزان که در بازار موجود است و یا شرکت های مختلفی  آن ها را توزیع و پخش می کنند می توانید محیط خود را به خوبی پوشش و تغییر دهید. تولید دیوارپوش فومی به وسیله فوم سرد است و در نهایت با قالب های مشخص و تنعی که دارد در ابعاد یکسان 70*70 یا 70*77 با طرح های مختلف اتولید می شود.این محصولات کاملا قابل شست و شو هستند و نهایتا با توجه به سطح نیمه براقی که دارد و روکش نهایی متریال به خوبی قابل پاک شدن با یک دستمال مرطوب و شوینده های ملایم است.

این مزایای دیوارپوش فومی به همراه قیمت مناسب و تنوعی که در  طرح و نقش دارد باعث شده است که بیش از هر ممتریال دیگر در بازار دکوراسیون داخلی طرفدار و به نسبت آن فروش داشته باشد. امروزه شرکت های معتبری که در زمینه پخش و توزیع این دیوارپوش زیبا فعالیت م یکنند کم نیستند؛ االبته باید از شرکت ها یمعتبر این متریال را خریداری کنید تا خیالتان از کیفیت و قیمت راحت باشد ما برای این مورد هم برای شما پیشنهاداتی داریم.
دیوارپوش

دیوارپوش فومی پشت چسبدار

همان طور که خودتان نیز بر این موضوع احاطه دارید؛ نصب یکی از مراحل سخت باز سازی یا تغییر دکوراسیون است. دیوارپوش های فومی دارای یک قابلیت منحصر بفرد خود هستند که عملیات نصب را برای شما آسان تر کرده اند. در واقع از مزایای اصلی دیوارپوش فومی پشت چسبدار بودن این متریال است. چسبی قوی که به راحتی می  تواند بر روی هر دیوار و متریالی نصب گردد و تایل های با ابعاد نسبتا بزرگ را بر روی دیوار محکم نگه می دارد.

دیوارپوش فومی پشت چسبدار را می توانید بر روی دیوارهای گچ، رنگ، سیمان، کاشی ، سرامیک و سنگ و… نصب کنید؛ هیچ مانعی ندارد هر جا که  نیاز کردید ممکن است چسب ضعیف تر عمل کند خیلی راحت با استفاده از یک چسب آکواریوم آن را بر روی دیوار محکم کنید.

دکوراسیون با دیوارپوش فومی

از دیواپوش فومی میتوان در فضا های گوناگون از جمله دیوار مهدکودک، خانه های بازی کودک، سالنهای ورزشی، استودیو های موسیقی، تالار، سالن اجتماعات و هتل ،سالن های آرایشی و همچنین دکوراسیون داخلی منازل واتاق ها نیز استفاده کرد. دیوار پوش فومی قادر است به راحتی و بدون دردسر تاثییر بسیاری را بر دکوراسیون داخلی شما بگذارد و بهترین و سرعتی ترین راه برای تغییر دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شماست. در ادامه به صورت کوتاه چندین فضا را نام برده ایم که شما می توانید در آن از دیوارپوش فومی به عنوان یک عنصر موثر استفاده کنید.

پوشش دیوار اتاق ها

هر سبک از اتاق خواب که در اختیار داشته باشید بخشی از آن را با توجه به سلیقه خود می توانید مزین به دیوارپوش فومی با طرحی که دوست دارید کنید. قطعا دکوراسیون داخلی اتاق خواب برای شما دارای اهیت بالایی است .در اتاق ها و بالاخص اتاق خواب ترجیح بر استفاده از متریالی است که حس راحتی و گرما بیشتری به انسان القا کند و دیوارپوش فومی با توجه به تنوعی که در طرح و رنگ دارد می تواند این حس را برای شما به ارمغان بیاورد.

پوشش دیوار پذیرایی

اولین تصور مال از محیط پذیرایی فضایی است که با لوکس ترین دیوارپوش هال مزین شده است و شاید در ابتدا فکر کنید که استفاده از دیوارپوش فومی در اتاق پذیرایی خیلی مناسب نباشد ولیکن بسیاری از دکوراسیون ها با ترکیب دیوار پوش فوم با متریال های دیگر در سالن پذیرایی و به زیبایی ایجاد می شود خیلی راحت می توانید یک دیوار خاص را انتخاب کنید و در نهایت ا توجه به رنگ و طرح مبلمان و یا حتی دیوار هایی همچون فضای ناهار خوری و با استفاده از دیوارپوش فومی یک نمای بسیار لوکس ایجاد کنید.

پوشش بین کابینتی

یکی از بارز ترین و پرطرفدارترین فضا ها که دیوارپوش فومی در آن مورد استفاده قرار میگیرد بین کابینتی درآشپزخانه است . این دیوار پوش به خوبی می تواند فضای بین کابینتی شما راپوشش و معمولا خیلی سریع و به راحتی هم در این فضای محدود کار می شود. این فضا تعداد تایل های خیلی زیادی نیاز نداشته و با استاندارد بودن ابعاد این دیوار پوش و همین طور قابلیت برش آسان از نظر هزینه نیز برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.  ضمن اینکه خودتان به راحتی می توانید آشپزخانه خود را تغییر دکوراسیون دهید. دغدغه و نگرانی از بابت رطوبت یا حرارت گاز نداشته باشید.

پوشش اتاق بازی کودکان

یکی از مخاطبین اصلی دیوارپوش فومی را مهد کودک ها و پیش دبستانی ها هستد. بافت دیوارپوش فومی به سبکی است که شما را به استفاده از آن در محیط اتاق کودک نیز ترغیب خواهد کرد. پوشش اتتاق کودک به دلیل تحرک بالای این عزیزان باید داریا بافت و خاصیت متفاوتی باشد. از این رو دیوارپوش فومی را می توان به راحتی در دیواره های دورادور محیط یا اگر ستون یا سطح سفت و خشنی در اتاق هست با آن پوشش داد تا در صورت اصابت کودک شما آسیبی نبیند.

شما حتی میتوانید اتاق خواب فرزندان خود را مزین به این سبک از دیوار پوش فوم کنید و به هیچ عنوان نگران بازی یا حتی کثیف شدن دیوار نباشید که به راحتی و با یک دستمال خیس قابل تمیز کردن است.

پوشش دفاتر کاری

در محیط های اداری خیلی مواقع پیش می آید که نیاز به ایجاد یک دکور شیک و سریع داریم در این مواقع قطعا دیوار پوش فوم به کار می آید و هیچ گونه درگیری و کثیف کاری در هنگام نصب ندارد؛ به همین دلیل همزمان با اینکه نیروها مشغول به کار هستند خوددتان هم می توانید محیط دفتر را بدون مزاحمت در روند اصلی فعالیت آن ها تزیین نمایید. این دیوارپوش ظاهری شیک به همراه نصب آسان و راحت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

پوشش پشت کانتر منشی

از محیط هایی که مدام تحت اصابت و ضربه مبلمان یا صندلی ها قرار م یگیرد قطعا دیواره های موجود پشت کانتر منشی یا بخش پذیرش هر مجموعه است. فرقی ندارد مطب دکتر باشد یا آموزشگاه زبان در هر دو حالت این محیط به دلیل تردد و رفت و آمد بالا می تواند درگیر خط و خش و مشکلات مختلف باشد. با استفاده از دیوارپوش فومی شما می توانید این محیط ارا به خوی هم عایق ضربه کنید و هم از نظر زیبایی به طور اختصاصی یک دکور عالی را ایجاد نمایید. 

پوشش دیوار یا دکور موقت

فعالیت های امروزه در فضای مجازی باعث شده است که خیلی از مشاغل به صورت خانگی به وجود بیایند؛ در این صورت شما می توانید به راحتی یک بک گراند یا زمینه زیبا را با استفاده از دیوارپوش فومی برای خود ایجاد کنید. نمایی زیبا و سبک قابل جابه جایی؛ اگر هم یک دیوار منتخب را برای فیلم برداری های خود دارید با استفاده از دیوارپوش فومی به راحتی پوشش داده و در نهایت نمایی زیبا را برای فعالیت های مجازی خود ر اختیار خواهید داشت.

دیوارپوش فومی ارزان

دیوارپوش فومی علاوه بر تمامی قابلیت هایی که دارد به دلیل مواد اولیه ی رایج دارای قیمت تمام شده ی کم تری نسبت بهب سایرین رقبای خود در صنف دکوراسیون داخلی است. دیوارپوش فومی ارزان را از این جهت معرفی م یکنیم که در بازسازی و تغییر دکوراسیون های سریعی که هزینه نیز برای شما داریا اهمیت بالایی است تقریبا برترین گزینه انتخابی شما خواهد بود. دیوارپوش فومی ارزان را می توانید از مجموعه های معتبر بدوئن واسطه و از پخش مستقیم حتی ارزان تر از بقیه مراکز خریداری کنید.در ادامه به معرفی چندی از این مراکز می پردازیم.

دیوارپوش فومی

دیوارپوش فومی از کجا بخرم

تا به این جا در مورد قابلیت های دویارپوش و دیوارپوش فومی به خوبی شرح داده شد و نسبتا با دیوارپوش فومی و نمونه های ارزان آن آشنا شده اید. شاید مهم ترین مسئله در این مرحله این باشد که چگونه و از کجا دیوارپوش فومی را خریداری بفرمایید.

پاسخ به این سوال شما قطعا خرید از شرکت ها و مجموعه های معتبری است که بتوانند جنس درجه یکی را بی واسطه و با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهند؛ در این بخش به معرفی شرکت آذران دکورجهان می پردازیم که  از معتبر ترین شرکت ها در زمینه پخش و توزیع دیوارپوش فومی با قیمت ارزان و کیفیت فوق العاده بالا است.

فروش برتر دیوارپوش فومی را در کشور داشته و با توجه به خدمات ارسال کالا و خرید بی واسطه مستقیم از انبارهای متعدد این مجموعه شما می توانید مطمئن باشید که هر زمان به شرکت آذران دکور مراجعه کنید؛ هر طرح از دیوارپوش فومی موجود بوده و در نهایت با توجه به آنچه که مطابق سلیقه شما باشد خدمتتان ارسال می گردد.

سوالات متداول در مورد دیوارپوش فومی
آیا میتوانم روی دیواری که نم دارد؛ دیوارپوش فومی بچسبانم؟

در ابتدا باید نم اصلی دیوار خشک شده باشد به این معنا که عامل اصلی رطوبت از بین برود و دیوار خیس نبوده و آب چکه نکند در صورت خشک شدن سطحی دیوار و بروز لک و  پیس یا پوسته پوسته شدن رنگ پیشین کافیست سطح را از هر ناصافی خارج کرده و به راحتی روی همان وضعیت نصب خود را انجام دهید به شرطی که دیوار در بزن خود خشک و سالم باشد.

آیا دیوارپوش فومی نیاز به نصاب دارد؟

خیر دیوار پوش فوم پشت چسبدار هستند و همین طور خیلی راحت و به وسیله ی قیچی یا کاتر بریده می شوند و نصب آن ها بسیار راحت است.؛ اصولا این دیوارپوش به عنوان محصولی بدون نیاز به نصاب فروخته می شود.

آیا درشمال یا محیط مرطوب میتوانم دیوارپوش فومی را نصب کنم؟

بله دیوارپوش فومی به وسعت بالا در شمال کشور به فروش رسیده و مورد استفاده برا ی هر بخشی از منازل مورد استفاده قرار می گیرد.

 میتوانم از دیوارپوش فومی پشت گاز و بخاری استفاده کنم؟

پشت بخاری اگر فاصله دیوار و بخاری خیلی کم باشد جوری که احتمال سرایت شعله یا حرارت خیلی زیاد وجود داشته باشد خیر ولیکن پشت گاز اگر در هنگام روشن بودن شعلع دستتان را روی دیوار بگذارید ونسوزد می توانید نصب کنید. نمونه های کارشده پیش از این در سایت شرکت آذران دکور جهان قابل مشاهده است.

آیا دیوارپوش های فومی قابل شستشو هستند؟

برای پاکیزگی دیوار پوش فومی تنها یک دستمال نم داربا مواد شوینده ملایم کفایت می کند؛ سطح براق و روکش مناسبی که دارد به راحتی پاک می شود الابته توجه داشته باشید؛ هر پاک کننده ای بجز اسیدی یا وایتکس خالص که میتواند روکش آن ها را تحت تاثیر قرار دهد را میتوانید استفاده بفرمایید.

دیوارپوش فومی روی چه سطوحی میچسبد؟

روی انواع سطوح مانند رنگ روغن و پلاستیک و کاشی و سرامیک و ….به راحتی میچسبد و اگر سطحی که میخواهید بچسبانید سیمان و کنیتکس باشد نیاز به چسب بیشتر دارند؛ البته که چسب موجود در لایه پشتی اسن متریال خود به تنهایی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

مزایای سفارش دیوارپوش فومی از آذران دکور

 در این بخش می خواهیم مزایای سفارش دیوارپوش فومی از شرکت آذران دکور جهان را خدمتتان توضیح دهیم. تیم این شرکت تشکیل شده از کارشناسان و طراحان حاذقی که روز به روز با توجه به حجم بالای فعالیت در زمینه ی دکوراسیون داخلی می توانند به شما مشاوره های کارآمدی داده و حتی برای نصب دیوارپوش فومی در مکان مناسب نیز شما را راهنمایی کنند.

این خدمات پیش از فروش و در هنگام خرید نیز در کنار شما هستند تا مرسوله شما در هرکجای ایران که هستید صحیح و سالم به دستتان رسیده وهم تر از همه این که بخش کنترل شرکت آذران دکور جهان پیش از ارسال تمامی اجناس را چک کرده و از صحت و سلامت آن مطمئن می شوند. دیوارپوش فومی را بدون واسطه می توانید از شرکت آذران دکور جهان خریداری کنید؛برای ارتباط با کارشناسان و معماران حاذق این مجموعه با شماره تماس 58604-021 در ارتباط باشید یا بر روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.