Microsoft FlowSpace Pod برنده جایزه بهترین طراحی در Red Dot 2021 شد

بر اساس ایمیلی، Microsoft FlowSpace Pod برنده جایزه بهترین طراحی در رویداد Red Dot 2021 شد. تیم Microsoft Office Envisioning اخیراً محصولی به نام FlowSpace Pod ساخته است که به عنوان یک ایستگاه کاری ترکیبی عمل می کند و به کارمندان اجازه می دهد زمان خود را بین کار فردی و کار اداری با همکاران تقسیم کنند.

مقالات مرتبط:

هدف Microsoft FlowSpace Pod این است که به کارمندان این فرصت را بدهد که در مواقع نیاز در محیط شرکت، علاوه بر حفظ ارتباط فیزیکی با دیگران، یک فضای کاری خاص و فردی داشته باشند و تمرکز خود را بر روی کار عمیق افزایش دهند. این اتاق جذاب طراحی مدرن و مینیمالیستی دارد و کارمند را به طور کامل نمی بندد. اما طراحی شده است تا زمانی که کاربر نمی خواهد مزاحم شود و کارهای مهمی را انجام می دهد که نیاز به تمرکز کامل دارد به دیگران نشان دهد.

Microsoft FlowSpace با پارچه با کیفیت بالا پوشانده شده و با نور پس زمینه LED رنگی تزئین شده است. این فضای کاری فردی دارای یک صندلی ارگونومیک است که برای محیط های کاری طراحی شده است و صفحه نمایش لمسی بزرگ آن در حالت های مختلف می چرخد ​​و می تواند مانند یک میز بزرگ پر از کاغذ عمل کند.

از آنجایی که همه‌گیری کووید 19 رو به کاهش است و قصدی برای کناره‌گیری وجود ندارد، بازگشت به کار و اداره همچنان به تأخیر می‌افتد. بنابراین، غرفه Microsoft FlowSpace Pod را نیز می توان برای استفاده خانگی در نظر گرفت. زیرا می تواند محیط کار را از محیط زندگی جدا کند.

نظر کاربران زومیت در مورد غرفه هیبریدی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *