پورشه تیونینگ شده برای پلیس آلمان؛ پروژه هنری یکپارچه جدید بر اساس 911 تارگا 4

تیونینگ تکارت که در زمینه تبلیغ محصولات پورشه تخصص دارد، پروژه ای فوق العاده هیجان انگیز و زیبا را برای TUNE IT خلق کرده است! بی خطر! آماده شده. این پروژه بر اساس آخرین نسل 911 تارگا 4 ساخته شده و بسیار جذاب است.

شاید کمپین TUNE IT را بشناسید! بی خطر! از سال 2005 با همکاری شرکت های تیونینگ، وزارت حمل و نقل و زیرساخت دیجیتال فدرال آلمان و شرکت لاستیکی هانکوک برگزار می شود. در این کمپین هر ساله یک شرکت تیونینگ برای تولید خودروی جذاب برای پلیس انتخاب می شود. آلمانی ها قصد دارند با این کمپین، تیونرها را به مدرن سازی وسایل نقلیه خود و مقابله با پروژه های خطرناک و خطرناک تشویق کنند.

واضح است که تنها پروژه هنری کابریولت نام دارد. بدنه این پروژه نیز مانند دیگر خودروهای پلیس آلمان ترکیبی از رنگ های آبی، زرد و نقره ای است و روی آن کلمه Polizei در اندازه های بزرگ نوشته شده است. این پورشه منحصر به فرد مجهز به چراغ های بالای سر مخصوص و ال ای دی های اضافی روی کاپوت فیبر کربنی است.

این پورشه منحصر به فرد دارای کیت مخصوص است. این مجموعه شامل یک اسپلیتر جلو، ورودی های هوای ویژه، پدال های جانبی، دیفیوزر عقب و یک اسپویلر انتهایی کوچک است. چرخ های استاندارد را با چرخ های V مشکی با پره های زیاد جایگزین کنید تا کنتراست جالبی بین آن ها و بدنه ایجاد کنید. این تیونر معروف در پشت لوگوی خود نیز جایگزین حروف پورشه شده است.

متأسفانه از مشخصات فنی و اینکه آیا تغییراتی در سیستم درایو ایجاد شده است اطلاعاتی در دست نیست. البته پورشه 911 تارگا 4 در حالت استاندارد نیز حرفی برای گفتن دارد. موتور 3 لیتری شش سیلندر دو توربوشارژر این خودرو توانایی تولید 380 اسب بخار قدرت و 450 نیوتن متر گشتاور را دارد.

با این حال تکارت اصلاحات کوچکی در سیستم تعلیق انجام داده که کاهش ارتفاع به 40 میلی متر و استفاده از دستیارهای ورزشی از مهمترین آنهاست.

در داخل کابین استفاده از روکش فرمان دست دوز و استفاده از چرم چهارخانه با طرح پرچم چهارخانه از شاخص ترین تغییرات است. این روکش در قسمت هایی مانند آرنج، پنل در، کنسول وسط و پشتی صندلی دیده می شود. علاوه بر این دکمه های مخصوص کنترل آژیرهای سقف نیز بر روی کنسول میانی تعبیه شده است.

گفتنی است پروژه ویژه تکارت در نمایشگاه خودروی پاییزی به نمایش گذاشته خواهد شد. این نمایشگاه که معادل اروپایی نمایشگاه SEMA است از 26 آبان تا 5 آذرماه دایر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.