فروش دستگاه های برش رکتیفایر، اینورتر، آرگون، CO2 و پلاسما پلاسما اورین الکتریک

کارهای جوشکاری در همه جا از ساخت سازه های فلزی گرفته تا جوشکاری زیر آب تا جوش خطوط لوله نفت و گاز و تعمیر کشتی و ساخت اسکله و … استفاده می شود. اما استفاده از بهترین تجهیزات و ابزار جوشکاری بسیار مهم است که در این میان دستگاه جوش مهمترین ابزار است. خرید بهترین ها دستگاه جوش کاری علاوه بر بهبود کیفیت جوش، زمان جوش را کاهش می دهید، عیوب جوش را کاهش می دهید، بنابراین می توانید دستگاه های جوش اورین الکتریک را خریداری کنید.

نحوه جوش دادن فلزات و غیر فلزات

در طی فرآیند جوشکاری، دو فلز و غیرفلز در دو حالت مذاب و جامد به هم متصل می شوند که هر کدام مزایای خود را دارند. در فرآیند ذوب، حرارت باید به فلز پایه برسد تا فلز ذوب شود و حوضچه را با پرکننده هایی مانند سیم جوش و الکترود جوش برای اتصال فلزات و غیر فلزات پر کند، در حالی که در حالت جامد اتصال با اعمال حرارت انجام می شود. و فشار

آورین الکتریک

انواع روش های جوشکاری

برای اتصال دائمی فلزات و غیرفلزات باید دما و گرما به فلزات پایه داده شود که توسط دستگاه جوش ذوب می شوند تا ذوب شوند و سپس با ماده پرکننده حوضچه ای به نام پاس جوش پر می شوند. متداول ترین روش جوشکاری فلزات، جوش قوس الکتریکی نام دارد که به آن جوشکاری الکتریکی می گویند، اما روش های مختلفی وجود دارد که با آرگون و CO2 ارتباط متفاوتی دارند.

کاربرد دستگاه جوش

مهمترین ابزار جوشکاری فلزات و غیرفلزات دستگاه جوش است که با استفاده از آن و اتصال به برق یا برق باعث ایجاد گرما یا حرارت وارده به فلزات می شود و با اتصال انبر اتصال و انبر جوش باعث جوش شدن محل اتصال می شود. تبدیل به فلز شدند.

راهنمای خرید دستگاه جوش اینورتر

تکنولوژی اینورتر باعث شده است که امروزه وزن و ابعاد دستگاه جوش بسیار کوچکتر از نمونه های قدیمی باشد و به راحتی قابل حمل بوده و در عین حال با بالاترین ظرفیت تولید قابل بهره برداری باشد. در خرید دستگاه جوش اینورتر علاوه بر قیمت باید به عناصری مانند چرخه کار، مصرف انرژی و … نیز توجه کرد.

 1. نوع قطعه، ضخامت، نفوذ جوش و روش جوش
 2. چرخه وظیفه یا چرخه وظیفه
 3. وزن دستگاه
 4. قیمت دستگاه

مزایای دستگاه جوش اینورتر

دستگاه های جوش قدیمی به دلیل وزن زیاد و گرمای زیادی که تولید می کردند، استفاده از حداکثر توان را غیرممکن می کردند و همچنین برای کار به منبع تغذیه قوی نیاز داشتند، اما امروزه با خرید بهترین دستگاه جوش اینورتر، خواهید داشت. دستگاهی با وزن سبک و اندازه کوچک و از حداکثر توان خود استفاده می کند و به راحتی آن را به برق وصل می کند.

 • تا 90 درصد راندمان بالایی دارد.
 • در مقایسه با دستگاه های جوشکاری قدیمی، برق بسیار کمی مصرف می کند.
 • شما به راحتی می توانید دستگاه جوش را تنظیم کنید و با استفاده از ولوم های مختلف جوش می توانید کیفیت را افزایش دهید و عیوب جوش را کاهش دهید.
 • به دلیل عایق دوبل و همچنین فیوز قدرتمند، ایمنی جوش آن بالاست.
 • شما به راحتی می توانید با هر الکترود روکش دار جوش دهید.
 • با وجود عملکرد Arc-Force در دستگاه جوش اینورتر به راحتی می توانید حتی برای مدت کوتاهی منبع تغذیه را کاهش دهید که از چسبیدن الکترودها به سطح کار جلوگیری می کند.

خرید انواع دستگاه جوش اینورتر از کارخانه اورین الکتریک

کارخانه اورین الکتریک به سرپرستی جناب آقای سعید قدرتی از سال 1370 اقدام به ساخت انواع دستگاه های جوش و برش نموده و امروزه یکی از بهترین کارخانه های جوشکاری در ایران می باشد. شما می توانید از انواع دستگاه های جوشکاری یکسو کننده SMAW استفاده کنید و یک دستگاه جوش شار اره و جوشکاری با تیگ و آرگون با دریافت شماره تلفن یا آدرس سایت زیر GTAW را با قیمت مستقیم کارخانه و ارزان تر از بازار از اینجا خریداری کنید.

www.avrin-electric.com

مخاطب

فروش کارخانه: 09121260142 و 09121574771

تلفن کارخانه: 08633573221

واتساپ: 09123766832

آدرس کارخانه : اراک 18 کیلومتری داروهین شهرک صنعتی آباد آباد قطعه G95

آدرس دفتر مرکزی: شماره تهران، خیابان ملاصدرا، برج ونوس، پلاک 154، طبقه 8، واحد 15

مزایای خرید دستگاه جوش اینورتر از اورین الکتریک

 • خدمات پس از فروش
 • از آنجایی که برند ایرانی است در صورت آسیب دیدن قطعات آن سریعتر پیدا می شود.
 • قیمت پایین نسبت به برندهای خارجی
 • با توجه به اینکه مستقیماً از کارخانه خرید می کنید، قطعاً قیمت آن ارزانتر از بازار است.

  آورین الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.