فایزر و آمازون در حال همکاری برای توسعه راه حل های ابری با هدف توسعه خدمات پزشکی هستند

خدمات وب آمازون (AWS) و فایزر برای توسعه راه حل های ابری برای تسریع توسعه، تولید و توزیع داروهای جدید برای آزمایشات بالینی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

این دو شرکت بررسی خواهند کرد که چگونه قابلیت های AWS مانند تجزیه و تحلیل، یادگیری ماشین، محاسبات، ذخیره سازی، امنیت و ذخیره سازی ابری می توانند در آزمایشگاه های Pfizer، تولید بالینی و تلاش های زنجیره تامین بالینی استفاده شوند.

فازر

با استفاده از خدمات وب آمازون راه حل های جدیدی را از فایزر توسعه دهید

کاترین رنز، معاون توسعه تجارت و صنعت AWS گفت:

وسعت و عمق قابلیت‌های ابری AWS به حمایت از تیم‌های فایزر از طریق روش‌های تحقیقاتی ایمن و نوآورانه کمک می‌کند، زیرا آنها برای بهینه‌سازی توسعه دارو و فرآیندهای تولید بالینی کار می‌کنند. در دو سال گذشته، زمانی که زندگی در خطر است، برای جهان روشن شده است که سرعت و چابکی در هر مرحله از چرخه تحقیق و توسعه مهم است. ما مفتخریم که با فایزر همکاری می کنیم و حوزه تخصصی خود را در توسعه راه حل هایی که می تواند زندگی بیماران را در سراسر جهان به طور قابل توجهی بهبود بخشد، به آنها ارائه می دهیم.

پروژه‌های خاصی که AWS و Pfizer روی آن‌ها کار خواهند کرد شامل نحوه ترکیب قابلیت‌های قابل پیش‌بینی با راه‌حل یادگیری ماشینی AWS است که می‌تواند فرآیند تولید یک شرکت پزشکی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

فازر

آنها همچنین یک راه حل اولیه با استفاده از فناوری های یادگیری ماشینی AWS توسعه داده اند که می تواند نقاط داده غیرعادی را در پلت فرم تولید بالینی Pfizer برای داروهای جامد و خوراکی شناسایی کند. نمونه اولیه جداگانه دیگری برای بازیابی، ضبط و پردازش خودکار داده‌ها از اسناد قدیمی‌تر برای کمک به طراحی آزمایش‌های آزمایشگاهی در حال توسعه است.

اندرو مک کلیپ گفت: «معاون علوم دارویی، تحقیق، توسعه و پزشکی فایزر در سراسر جهان».

هدف فایزر با AWS تسریع روند کشف و توسعه دارو به روش هایی است که در نهایت می تواند تجربیات بیماران را بهبود بخشد و درمان های جدیدی را به بازار عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *