سامسونگ و دیسکاوری در حال همکاری در ساخت یک مستند حیات وحش با Galaxy S21 Ultra هستند

سامسونگ و دیسکاوری در حال ساخت یک مستند حیات وحش با استفاده از گلکسی اس 21 اولترا به نام چشم ببر هستند. این مستند به کارگردانی یاشان نارایان عکاس سرشناس حیات وحش ساخته شده است.

اکشن این فیلم کوتاه در پارک ملی ببرهای در خطر انقراض رانتامبور می گذرد. هدف این پروژه افزایش آگاهی در مورد جنگل زدایی، شکار غیرقانونی ببرها، که باعث کاهش جمعیت آنها می شود، است. این مستند همچنان از پروژه CAT که توسط WWF و Discovery آغاز شده است، پشتیبانی می کند. این پروژه های بزرگ اکنون 6 میلیون هکتار از زیستگاه های حفاظت شده در هند، بوتان و روسیه را پوشش می دهند.

ویکرام سینگ کارگردان مستند که جوایز متعددی را از آن خود کرده است نیز در این اثر به یاشان نارایان پیوست. این دو عکس و فیلم متفاوت با استفاده از دوربین Galaxy S21 Ultra ثبت شده است.

یک تمساح در یکی از ویدئوها با استفاده از لنز تله 10x ضبط شده است. تیم مستندسازی از حالت Pro گوشی برای کنترل شرایط نوری مختلف و گرفتن تصاویر زیبا استفاده می کند. آنها همچنین موفق شدند از یک ببر ویدیوی 8K گرفته و چندین عکس مختلف را به طور همزمان بگیرند.

ویکرام سینگ می گوید: «با به تصویر کشیدن زیبایی و قدرت این حیوانات، به مردم کمک می کنم ببرهای ملموس را تجربه کنند. عکس ها و فیلم های ببرها در طبیعت به آموزش و جذب مخاطب جهانی کمک می کند. او گفت: “همه ما باید با هم کار کنیم تا این گربه های بزرگ در طبیعت زندگی کنند.”

گرم شدن کره زمین و تغییر اقلیم این روزها به موضوعی داغ تبدیل شده است و شاید اگر مردم رفتار خود را تغییر ندهند، منابعی برای نسل های آینده وجود نداشته باشد و زمین کاملاً خشک و کم آب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.