خرید شیبا چگونه انجام می شود؟

محتوای شماره


احتمالا شما هم در چند ماه اخیر نام ارز دیجیتال شیبا را شنیده اید. رمز ارزی که با جهش قیمت های باورنکردنی خود توانست در مدت کوتاهی مطرح شود. هنوز هم افراد بسیار زیادی به دنبال خرید شیبا و سرمایه گذاری روی آن هستند. اگر شما هم مثل بسیاری از سرمایه گذاران به خرید شیبا فکر می کنید، بهتر است که ابتدا کمی با آن آشنا شوید. پس از آشنایی با ارز دیجیتال SHIB و بررسی روند قیمتی آن، می توانید با دید بهتری خرید شیبا را انجام دهید تا سرمایه گذاری شما مطمئن تر باشد. به این منظور در آغاز با شیبا و علل محبوبیت آن آشنا می شویم و سپس نحوه خرید و فروش این ارز دیجیتال را بررسی می کنیم.

 

شیبا چیست و چگونه مطرح شد؟

ارز دیجیتال شیبا یک میم کوین (meme-coin) است که در سال 2020 به عنوان توکن ERC-20 روی بلاکچین اتریوم ساخته و عرضه شد. این ارز دیجیتال از نظر کاربرد و دلیل ساخته شدن با دوج کوین (DOGE) شباهت های زیادی دارد. دوج کوین هم یک ارز دیجیتال مطرح است که در سال 2013 با هدف سرگرمی و شوخی با بیت کوین ساخته شده بود. شیبا هم پس از مشهور شدن دوج کوین و حمایت افراد مشهور از آن با هدف تبدیل شدن به محبوب ترین میم کوین بازار ارز دیجیتال وارد چرخه سرمایه گذاری شد. سودهای وحشتناک این ارز دیجیتال در مدت کوتاهی خریدارانش را ثروتمند کرد و همین عامل باعث افزایش طرفداران ارز دیجیتال SHIB شد.

 

 

قیمت شیبا (SHIB)

افزایش قیمت شیبا در چند مرحله رخ داد و دلایل متفاوتی داشت. همانطور که گفتیم گرایش کلی سرمایه گذاران به سمت میم کوین ها یکی از این دلایل بود. علاوه بر این میزان عرضه بسیار بالای شیبا هم باعث می شد که این ارز دیجیتال قیمت بسیار پایینی داشته باشد و بتواند رشد زیادی را تجربه کند. عواملی مانند حمایت افراد مطرحی چون ایلان ماسک و فرایند توکن سوزی موجب کاهش عرضه و افزایش تقاضای این توکن ERC20 شدند. قیمت شیبا اکنون حدود 1 تومان است و معادل دلاری آن ارزش بسیار ناچیزی دارد. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال وعده توکن سوزی های بیشتر جهت افزایش قیمت شیبا را داده اند. بر این اساس می توان انتظار داشت که قیمت شیبا باز هم بتواند رشد کند.

 

خرید شیبا (SHIB) چگونه است؟

در صورتی که شیبا شما را هم مجذوب خودش کرده است و به سرمایه گذاری روی آن تمایل پیدا کرده اید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. برای خرید شیبا کافیست در یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال ثبت نام و احراز هویت کنید و بعد از شارژ کردن حساب کاربری اقدام به معامله کنید. به طور مثال در صرافی آنلاین بیت ایمن پس از انجام این مراحل، می توانید به صفحه خرید و فروش شیبا مراجعه کنید و کادر خرید موجود در این صفحه را با مقادیر دلخواه پر کنید. شما می توانید این کار را به دو روش عادی و فوری انجام دهید. در روش عادی شما خودتان می توانید قیمت معامله را تعیین کنید. همچنین کارمزد این نوع معامله کمتر می باشد با این وجود ممکن است زمان انجام آن طول بکشد. در روش فوری می توانید با تعیین کردن مقدار در لحظه معامله خود را انجام دهید.

از این گذشته تعداد دفعات ثبت سفارش در هر دو روش ذکر شده نامحدود می باشد. بنابراین می توانید هر چقدر که می خواهید سفارش بگذارید. خرید سایر رمز ارزها هم مانند شیبا با طی کردن همین مراحل انجام می شود و نیاز به انجام کار پیچیده ای ندارد. ویدئوی آموزشی ثبت نام و خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی بیت ایمن در صفحه راهنمای استفاده قابل مشاهده است.

 

فروش شیبا (SHIB)

پس از اینکه خرید شیبا را انجام دادید و سود لازم را دریافت کردید، می توانید این ارز دیجیتال را در کمترین زمان و به راحت ترین شکل به فروش برسانید. کافیست در صفحه خرید و فروش به جای کادر سبز رنگ خرید، کادر قرمز رنگ فروش را با مقادیر دلخواه پر کنید. در صورتی که دارایی شما داخل کیف پول دیگری قرار داشته باشد هم می توانید به راحتی آن را به صرافی منتقل کنید و فروش شیبا را انجام دهید. برای این کار به بخش کیف پول در منوی سمت راست حساب کاربری خود مراجعه کنید و گزینه واریز شیبا را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات لازم می توانید توکن های SHIB را به صرافی انتقال داده و خرید شیبا را انجام دهید. 

در صورتی که برای انجام هر یک از مراحل ثبت نام، احراز هویت، شارژ حساب، خرید شیبا، فروش شیبا، انتقال به کیف پول یا صرافی و… با مشکلی مواجه شوید می توانید از پشتیبانی 24 ساعته صرافی نیز کمک بگیرید. بنابراین خرید شیبا به راحتی انجام می شود و نیاز به مهارت چندان پیچیده ای برای انجام آن نمی باشد. در یک صرافی ارز دیجیتال معتبر ثبت نام کنید و به راحتی خرید شیبا را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.