تصویر ویدیویی جدید GT 2 Pro دوربین زیر نمایشگر را اعلام می کند

Riley GT 2 Pro احتمالاً لوکس ترین محصول این شرکت است و آخرین شایعات مشخصات قابل توجهی را نشان خواهند داد. یکی از ویژگی های گوشی فیلم جدید دوربین زیر صفحه نمایش آن است.

علاوه بر ویژگی های عالی، GT 2 Pro طراحی غیر معمولی نیز خواهد داشت. به تازگی تصویری از گوشی جدید رایلی منتشر شده و دوربین زیر صفحه نمایش آن را نشان می دهد. اوپو به تدریج آخرین فناوری را در گوشی های خود معرفی می کند و حالا شاهد نتایج سال ها تحقیق و توسعه این شرکت چینی خواهیم بود.

در حال حاضر تنها یک تصویر از این محصول منتشر شده است. در حال حاضر امکان مشاهده ویژگی خاصی در این عکس وجود ندارد، اما قطعا دوربین سلفی در زیر صفحه نمایش وجود خواهد داشت. بر اساس منبع این تصویر، گوشی جدید رایلی در دو مدل ارائه و روانه بازار می شود که هر دو به نمایشگر +QHD با نرخ رفرش 120 هرتز مجهز خواهند شد. البته به گفته این منبع تنها یکی از این دو مدل از دوربین زیر صفحه نمایش استفاده می کند و مدل دیگر با سوراخی در صفحه نمایش وارد بازار خواهد شد.

ظاهرا Oppo به زودی اطلاعیه های بیشتری در مورد گوشی جدید خود منتشر خواهد کرد. بنابراین مدت زیادی طول نمی کشد تا مشخص شود. رایلی هنوز مشخصات GT 2 Pro را فاش نکرده است، اما قبلاً گزارش شده بود که این دستگاه احتمالاً با 12 Realme UI 3.0 مبتنی بر اندروید، رم LPDDR5، حافظه داخلی UFS 3.1 و صفحه نمایش OLED عرضه خواهد شد. 51 اینچی با نرخ تازه سازی 120 هرتز در دسترس خواهد بود.

در مورد تاریخ عرضه GT 2 Pro نیز انتظار می رود این گوشی در سال آینده وارد بازار شود. همچنین شایعه شده است که در بازار داخلی چین 625 دلار قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.