بیل گیتس: سال 2021 سخت ترین سال زندگی من بود

بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و یکی از مشهورترین میلیاردرهای جهان، بنا به دلایلی گفت که امسال غیرعادی ترین و سخت ترین سال زندگی او بود.

گیتس در وبلاگ GatesNotes خود نوشت که عواملی مانند جدایی او از ملیندا فرنچ گیتس پس از 27 سال، تنهایی و قرنطینه به دلیل بیماری عروق کرونر قلب و تبدیل شدن به پدری که فرزندانش بزرگ شده اند روی او تأثیر گذاشته است.

بیل گیتس

جدایی از ملیندا تأثیر زیادی بر بیل گیتس داشت

گیتس به نوشتن ادامه می دهد:

اگرچه فکر می کنم کاری که برای آنها صرف کردم سرگرم کننده ترین بخش سال من بود، اما می دانم که بسیاری از مردم به مشکل جدی دیگری علاقه مند هستند: طلاق من. من و ملیندا به اداره بنیاد خود با هم ادامه خواهیم داد و یک ریتم کاری جدید پیدا می کنیم، اما نمی توانم انکار کنم که امسال سال بسیار غم انگیزی برای من بوده است.

این تصمیم در ماه آگوست پس از اینکه بیل گیتس و ملیندا فرنچ در ماه می اعلام کردند که پس از 27 سال زندگی مشترک قصد جدایی دارند، نهایی شد. پس از انتشار این خبر، روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد که گیتس در زمان ازدواج با یکی از کارمندان مایکروسافت رابطه غیرقانونی داشته است و همین امر باعث شد تا او از هیئت مدیره این شرکت استعفا دهد.

دختر گیتس، جنیفر، دانشجوی پزشکی، که در ماه اکتبر ازدواج کرد، و فیبی و روری، دو فرزند دیگر او، در حال حاضر در کالج هستند و باعث سندرم آشیانه خالی گیتس می شوند. گیتس در این رابطه نوشت:

با وجود اینکه این روزها تمرکز زیادی روی کتاب خواندن یا انجام کارها دارم، در خانه دلم برای آنها تنگ شده است.

گیتس همچنین گفت که اپیدمی کروناویروس او را مانند بسیاری دیگر از تعامل اجتماعی طولانی مدت رها کرده است.

گیتس نتیجه گیری می کند که امیدوار است تا سال 2021 بهتر از آنچه تصور می کرد باشد، اما ویروس دلتا تعداد افرادی که واکسینه شده اند یا تعداد افرادی که واکسینه شده اند یا از پوشیدن ماسک امتناع می کنند را پیش بینی نکرده است. با این حال، حتی با کشف گونه omicron، او به سال 2022 و تداوم آن امیدوار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.