برای امور خیریه، بیامو به بازسازی Rocket League در دنیای واقعی کمک می کند

شرکت ها کارهای خلاقانه زیادی برای امور خیریه انجام می دهند. اما شاید یکی از هیجان انگیزترین تحولات اخیر در این زمینه نتیجه همکاری جدید Beamo و Das Race Goal باشد. این دو شرکت به دنبال مسابقاتی هستند که لیگ راکت را در دنیای واقعی بازسازی کند. درآمد حاصل از این بازی ها برای بهبود سلامت و آموزش در آمریکای لاتین و کارائیب جمع آوری خواهد شد.

هدف از Das Race چیست؟

بسیاری از مردم ممکن است ندانند که Das Race Goal چیست. هدف مسابقه یکی از بازی ها Esport جایی است که مردم با وسایل نقلیه کنترل از راه دور در مسیرهای مسابقه رانندگی می کنند. چیزی که این بازی را از سایر گزینه های موجود متمایز می کند این است که مردم از سراسر جهان می توانند با این ماشین ها رانندگی کنند.

مقاله مرتبط:

اولین رویداد در 12 دسامبر (21 دسامبر) برگزار می شود و به صورت زنده از Twitch LVL پخش می شود. در مسابقه افتتاحیه، شش تیم سه تیمی در ورزشگاه BMW Welt در مونیخ به رقابت خواهند پرداخت. هر تیم شامل یک بازیکن حرفه ای (شامل اعضای Cloud9، Fnatic، G2 Esports و OG)، یک فرد تاثیرگذار در رسانه های اجتماعی و یک گیمر جوان خواهد بود (اطلاعات گروه سنی هنوز منتشر نشده است).

BMW و Das Race Goal می گویند این تازه شروع همکاری طولانی مدت آنهاست. این بدان معناست که احتمالاً در آینده شاهد رویدادهای مشابه دیگری نیز خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *