اپل می‌خواهد یک الگوی کاملاً جدید برای برنامه‌های AR و VR ایجاد کند

بر اساس اطلاعات به دست آمده از آگهی استخدام جدید اپل، کوپرتینویی می خواهد یک الگوی کاملاً جدید برای برنامه های کاربردی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ایجاد کند. این شرکت در حال حاضر در حال تولید اولین هدفون AR و VR است و احتمالا اولین محصول خود را در سال آینده معرفی خواهد کرد.

اعلامیه استخدام اپل برای اولین بار توسط هیدن لی، مدیر مهندسی نرم افزار در AR / VR این شرکت به اشتراک گذاشته شد. در این آگهی آمده است که اپل به دنبال مهندسانی برای توسعه چارچوب AR/VR است و می‌خواهد افرادی را برای کمک به شرکت در توسعه یک الگوی نرم‌افزاری جدید استخدام کند.

نیروی کار جدید از نزدیک با چارچوب‌های رابط کاربری، طراحان رابط انسانی و تیم‌های نرم‌افزار اپل برای ایجاد یک تجربه واقعیت مجازی و افزوده برای اکوسیستم شرکت همکاری می‌کند. برای رسیدن به این شغل، افراد باید بتوانند خارج از چارچوب فکر کنند و مشکلات را با واقعیت AR و VR حل کنند.

اولین هدفون AR اپل سال آینده رونمایی خواهد شد

پس از سال ها تحقیق و توسعه، اپل احتمالا اولین محصول AR خود را در کمتر از یک سال آینده معرفی خواهد کرد. این دستگاه احتمالا به صورت هدفون عرضه خواهد شد و اولین محصول مصرفی و واقعیت مجازی کوپرتینویی خواهد بود. البته انتظار نداریم از همان ابتدا از این دستگاه استقبال زیادی شود و در واقع انتظار می رود اپل این هدفون را عمدتاً برای توسعه دهندگان عرضه کند.

غول فناوری آمریکایی به تولید عینک های واقعیت افزوده ادامه خواهد داد. این شیشه ها بر خلاف عینک ها طراحی کوچک تری دارند و احتمالا افراد بیشتری خریداری می کنند. ظاهراً انتظار می‌رود کوپرتینویی‌ها اولین عینک خود را زودتر در سال 2025 معرفی کنند. با این حال، مینگ چی کو اعلام کرده است که کار روی دومین گوشی AR اپل آغاز شده است و می‌توان انتظار داشت که در نیمه دوم سال عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *