آتلانتیس در حال همکاری با فاکسکان، بامو و ویمو برای توسعه فناوری خودرو است

گروه آتلانتیس همکاری خود را با چندین شرکت دیگر اعلام کرده است. هدف از راه اندازی این همکاری کاهش قیمت تمام شده محصولات آتلانتیس و بهره مندی از آخرین فناوری ها می باشد. گروه فناوری Hon Hai که بیشتر با نام فاکسکان شناخته می شود، مخالف Wimo و Bamoo است.

بر اساس این تفاهم نامه امضا شده، شرکت چینی فاکس کان مسئول ارائه مجموعه ای از تراشه های مورد نیاز آتلانتیس و سایر مشتریان شخص ثالث است. به گفته کارلوس تاوارس، این مشارکت منجر به تولید چهار سری تراشه خواهد شد و تا 80 درصد نیازهای گروه آتلانتیس را برآورده می کند.

آقای تاوارس معتقد است که مدرن کردن محصولات با کاهش پیچیدگی و همچنین ساده‌سازی زنجیره تامین از جمله مزایای این تراشه‌ها خواهد بود. علاوه بر این، فاکسکان سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای وسایل نقلیه گروه آتلانتیس توسعه خواهد داد.

در زمینه فناوری خودرو، آتلانتیس Wimo را برای همکاری انتخاب کرد. اکنون که این شرکت در حال گسترش همکاری های خود است، می خواهد از تجربه Wimo در خودروهای تجاری برای انتقال دانش به مهندسان خود استفاده کند.

waymo-jaguar-autonomous-i-pace

علاوه بر این، آتلانتیس در حال همکاری با Bamoo برای توسعه بیشتر پلت فرم STLA AutoDrive است. این پلت فرم پیشرفته به شما امکان می دهد تا اتومبیل های سطح 2، 2 پلاس و 3 را رانندگی کنید. آتلانتیس می گوید این پلتفرم از به روز رسانی نرم افزار از راه دور پشتیبانی می کند.

گروه چند ملیتی Stlantis نیز بر درآمد حاصل از خدمات مرتبط با خودرو متکی است. گروه جدید همچنین برنامه‌های خود را برای ایجاد جایزه بر اساس مسافت طی شده اعلام کرد. همانطور که می توانید حدس بزنید در این طرح حق بیمه بر اساس میزان رانندگی پرداخت می شود.

برندهای Stalantis در یک نگاه

انتظار می رود آتلانتیس تا سال 2026 از طریق محصولات و خدمات نرم افزاری 4 میلیارد یورو (4.5 میلیارد دلار) درآمد سالانه ایجاد کند. گروه بزرگ خودروسازی انتظار دارد تا سال 2030 درآمد به 20 میلیارد یورو (22.5 میلیارد دلار) افزایش یابد.

ناگفته نماند که تویوتا قبلا خدمات اشتراکی ماهانه برای توندرا 2022 ارائه کرده است. خریداران این پیکاپ جدید و مدرن می توانند با پرداخت هزینه اشتراک به خدمات متنوعی دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.